рукометна репрезентација Србије

  1. И промените назив теме.

  2. Počelo je još jedno veliko takmičenje, a još niko se niko nije prosro na ovoj temi.... Ajde malo: ko su favoriti, dokle mogu Srbovi, jeste gledali tekme do sad, kako vam se čini igra, novi igrači, nova minđuša selektora, sija li Nikčevićeva ćela ko Remčeva il to može još bolje?

    Pogledah do sad 3 utakmice naših i to je to. Ne čini se loše, doduše ekipe protiv kojih smo igrali i nisu neki pokazatelj, da smo izgubili od bilo koje - katastrofa. Znam da se ukrštamo s grupom gdje će vjerovatno biti Hrvati, Mađari, Španci i Egipćani, te da se više ne prenose bodovi iz ranijih grupa. Jel to dobro ili loše za nas?

  3. ko mi nađe strim za danska-čile, pročitam mu sve defke. fala.

  4. нисам скоро видео глупљи спорт

  5. Nije pri kraju, nego su divlji Danci nazabijali golova pa se meni učini...

  6. нисам скоро видео глупљи спорт

    Заштооо?

  7. neće da otvori nijedan...
    pokušala sam jedno 50 strimova, neće ništa
    ne znam do čega je, net solidno fercera
    živce mi pokida

  8. Kod mene šljakaju oba, do tebe je Vidro.

  9. jebem ti internet:(
    gledam rezultat onlajn, aman da ih ubijaju

  10. Bole vas kurac za rukomet.

  11. http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Rukomet/226834/Stanic-najavio-oprostaj-od-dresa-Srbije-Neka-igraju-klinci-meni-treba-odmor
    Jos jedno u nizu od govana od ljudi medju nasim reprezentativcima, odigrao jedno prvenstvo perfektno proslavio se, pa sad se kao umorio i onda se posere na drzavni dres koji mu je sve omogucio...do kada vise u svim sportovima ce ovo da rade...pu jebem ti ljude

  12. dobro,ima covek i godina.ove godine 35.nije to za golmana puna,al nije ni malo.

  13. Meh nije to sada toliko do njega, ali nas mentalitet kada je najteze umjesto da das jos dodatni napor, on dize ruke kao necu ja....nije to nacin....

  14. Nikad gluplji poraz nismo doživeli.

    Slovenci su dali više golova od nas sa igračem manje nego mi sa igračem više, a i sami smo bili efikasniji kada smo imali manje igrača...

  15. dali nam vise golovo u poslednjih 5 minuta nego u ostalih 55.odem da pisam,vodimo 3 razlike,vratim se narucim pivo i gubimo jedan razlike.ite u pizdu materinu.i vi i rukomet.

  16. Za onakav poraz im treba napraviti doček ispred skupštine!

  17. А јебем ти Шешума! Прави фаул на 12736622728 метара од гола и добија искључење на три разлике. Онда примамо шеснес голова јеботе. Јебем ти сунце...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.