рукометна репрезентација Србије

  1. ал кад се чуло у једном тренутку АЈДЕ ШЕШО ја хтео да умрем... ШЕША

  2. ma samo da napune Šterbika sad :)

  3. JEBAĆEMO ŠPANIJE DANAS U BULJU!!!!!

    Ajmo malo optimizma lololo

  4. Кад играмо са Шпанцима?

  5. Кад играмо са Шпанцима?

    Prebaci na drugi i plači...ako me ne ložiš.

  6. Odgledah prvo poluvreme. Dovoljno je.

  7. Не ложим те. Мора да озбиљно пушимо.

  8. meni je žao samo onog stanića koji se jedini od njih trudi.

  9. Станић је легенда. Никчевић се заиста труди. Остали просјек или да не кажем шта.

  10. kako je završeno prebacih na ovaj kop nacija

  11. Ja trčim nogama u dupe iz škole da gledam debile. Jebo me pas, džabe se nerviram.
    Jedino mučni ovaj Stanić, al ni on ne može sam, nema ni volje kad ovi rade šta rade...
    Bolt, 31:20 za Špance. Mila majko.

  12. Crvena konjeva mas'
    JEBAĆEMO ŠPANIJE DANAS U BULJU!!!!!

    I jesmo ih izjebali, odavno nikog nismo pobedili sa više od 10 golova razlike!

    Na koga idemo u četvrtfinalu? Ako su Danci nemamo šanse, ali več Nemce možemo da pobedimo.

  13. А јеби га, немамо пивота, немамо крила (осим Никчевића), немамо резервног голмана и шта да тражимо против Шпаније? Годинама се већ лоше ради у савезу, не стварају се услови за развој играча код нас у лиги (а и сам квалитет лиге је постао срање - од пет јаких тимова попут Звезде, Партизана, Југовића, Војводине и Синтелона свели смо се на један добар тим), а самим тим нема ни играча за репрезентацију на позицијама које нам фале већ годинама.... Контам да је Вуковић извлачио из нафталина или пензионисане или маторе играче попут Максића, Жикице, Ратка и Шкрбића да бисмо прошли боље.... Али је и јебено морало боље да се одигра....

  14. Напушта ли Станић репку?

  15. Изгледа.... Значи јебали смо јежа.... Можда врбујемо Шарића изБосне, ал' исти нам курац.... Ал' имамо и Марјанца још, мада ни он није пуно бољи од Гајића....

  16. juce smo im dali jedno 20 lopti.kao po sablonu su bacali lopte.tako je nacrtano na tabli,igrac je tu 100 posto.svasta.jedan isti napad,jedna ista odbrana.

  17. Боли ме, али јебено ме боли што нисмо победили Словенце кад видим колико су лак распоред имали.... Станић легенда оде.... Сад да видимо кол'ко Марјанац може да га одмени.... Не би било лоше ни Шарића пробати врбовати, таман одради једно, два првенства.... Ал' не знадем је л' се треба чекати неко време.... Отиће нам рукомет у курац дефинтивно са оваквим радом савеза....

  18. Треба држава да укине порез на спонзорство. И тада не би било много спонзора, а сада их нема готово никако.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.