рукометна репрезентација Србије

  1. Извалите само како се Чутура врхунски убацио кад је скапиро да је пропала кција са тајмаута.
    на 2:50
    http://www.youtube.com/watch?v=fCFYt23qqwE&feature=share

  2. ode mi post u kurac :(

  3. Хахаха а нема везе нервираћеш се ти опет :)

  4. e jel igramo s hrvatima u drugoj fazi?

  5. Jok. Možda u polufinalu.

    Sad niko ne komentariše navijanje i ne pizdi zbog malo gledalaca u Beogradu?

  6. Хахха, хвала Давиде :)
    Ево има и овде
    http://www.youtube.com/watch?v=tfCUHutNcyY&feature=related

  7. Sad niko ne komentariše navijanje i ne pizdi zbog malo gledalaca u Beogradu?

    Због чега би? Јужњаци дошли, објаснили и отишли кући.

  8. @Punjac Ne ukrštamo se s Hrvatima. Idemo na grupu gdje su Švedi, Švabe, Česi i Makedonci. I vjerovatno idemo u polufinale.

    Moje pitanje...Je l' neko nekad gledao rukomet u Areni? Koliko se vidi skroz odozgo? Išao bih na tekmu za 3. mjesto i finale... Da li se isplati uzimati najjeftiniji sektor?

  9. Због чега би? Јужњаци дошли, објаснили и отишли кући.

    Tacno tako... Ja bio, ortak moj u fazonu, dobro je navijanje bilo., mada ja nisam zadovoljan preterano... u principu jeste, kad god je trebalo dralo se, vikalo, arlaukalo...naravno da ne moze da se ocekuje da ce da grmi kao kad igraju veciti u Pioniru, ali mislim da moze dosta bolje. Beogradska publika je...pa ne znam kako drugacije da kazem, osim da imam osecaj kao da su se oni sto idu na zapad na fudbal, preselili u Pionir.. Trulo mi je sto Poljaci, Danci i Slovaci svi imaju obelezja neka, a mi smo go kurac. I tako u svakom sportu. Kao fazon, blam je nositi dres, reci ce ljudi, vidi ga Ljakse iz Koracice dosao na tekmu, sta ce on ovde... Takvi smo mi Beogradjani, i treba nas naduvati kurcem. Sreca sto smo dobili obe, ali garantujem da bi u Nisu grmela hala od prvog do 60. minuta.. bez prestanka... A ne ovde da me neki kvazi Voja ili ko je vec, navodi, "ajmo ljudi, navijajte"... Kenjam se u takvo navijanje...

    EDIT: Sto se tice igraca i repke, realno je da razmisljamo o polufinalu... Nosimo 4 boda, ukrstamo se sa po meni najslabijom grupom, ko god da prodje, mislim da cemo opet dobiti sve 3 tekme...Momci igraju stvarno najpozrtvovanije do sada,od kad ja pratim rukomet, a pratim ga od svoje 10. , od kad ga i treniram. Plus, kad znate da iza sebe imate coveka u koga ste sigurni da ce skinuti bar 40 posto suteva, mnogo je laske igrati. Domaci teren, fer sudjenje, dobra odbrana...ne vidim zasto ne bismo mogli do medalje...

  10. Polufinale i ja kontam. Što će reći da igramo i 29og...U finalu ili za treće. Može li da se prati tekma s vrha tribina u Areni ili je neophodno uzeti "bliži" sektor??

  11. Хаахах јеби се Мурињо ја тек после текме извалио то

    http://www.sportskacentrala.com/kosarka/partizan/2008-09/arena-sektori2.jpg
    мислим да без жутог не вреди куповати

    а ово за обележја реално и дегенски је онако накинђурен са оним курцима на глави ај као мајица, дрес, евентуално шал али оних хиљаду срања, боје на цуфи мало је много,
    ја кад идем носим шајкачу и евентуално неку мајицу и то ми је океј мера.

  12. БВД није ваљда стварно? Иди бре, да те крезави Воја тера да навијаш... Ма Београд чека оног циркузанта Ђовака, уместо да гледају прави мушки спорт.

  13. Sad niko ne komentariše navijanje i ne pizdi zbog malo gledalaca u Beogradu?

    Рукометаши треба први да се коментаришу, јебем ли га, ваљда су толико заслужили.... А навијање Београђана је било труба, Нишлије су опет извлачиле.... К'о што рекох, онај ко долази да буде виђен, нек остане кући и гледа тенис, могу онај АТП турнир да попуне без проблема, а не могу јебени Пионир (и опет је био пун курац празних места)....

    И шта је са ватерполистима, они се скоро нигде ни не спомињу, је л' их неко преноси?

  14. Иде у пола 6 с Хрватима на РТС у

  15. И шта је са ватерполистима, они се скоро нигде ни не спомињу, је л' их неко преноси?

    Zvao ja RTS kad smo igrali sa Nemcima, i riba mi 'ladno kaze " Sportska redakcija nam je prenela da nemaju pristup bazenima sa kamerama"... AHHAHAHAHAA..... Svasta sam im rekao, rekli mi "gospodine, sa takvim recnikom ne mogu da vam dam informacije"... :D :D :D

    БВД није ваљда стварно? Иди бре, да те крезави Воја тера да навијаш... Ма Београд чека оног циркузанта Ђовака, уместо да гледају прави мушки спорт.

    Nije Voja, al' je neki taj fazon... Uvek je tako u Bg-u, nema veze Djokovic sa tim, jednostavno je takva publika, nezahvalna.. Kad se pobedjuje, do jaja je, kad se gubi, ua mamu vam jebem... Problem je sto mi nemamo, kad kazem mi, mislim na BG, NS, itd...taj neki, reprezentativni duh. Nisam ja mislio na zvrljanje boja po faci, ali mi je najnormalnije da dodjem u Dekijevom, Bodiroginom, grbicevom,itd dresu na tekmu. A 90 posto ljudi je kao, boli me kurac bas. Hrvati, Slovenci, Makedonci, svi se ponose reprezentacijom, to im je svetinja, a mi samo cekamo da napljujemo kad ne ide. Zamisli pun pionir, svi u obelezjima, grmi se, a ne da 80 posto hale sedi, u dzempercicima i da pljuje Vujina sto ne sutira, a kad da gol da skace i vice "to care".... Kenjam se u takvo navijanje... Nikada necemo biti zadovoljni, i sad da osvoje nesto, na sledecem prvenstvu ce biti "ma to je sto smo bili domacini"...uvek se trazi neki izgovor.. Videcete sada koliko ce ljudi biti na utakmici... Boli ih kurac, prosli smo...

  16. Хехе какав је овај Стојковић ко да су га извукли из неке задруге де пије пиво

  17. odvalicemo ove slovake

  18. odvalicemo ove slovake

    tuki

  19. Kako volim kad je tim složan, jebeš i tehniku i kondiciju kad ličiš na raštimovanu cigansku bandu pleh-muzičara. Volem kad postoji ta želja, kad ginu za svaki gol. Nemamo neku repku al' konačno su ponijeli muda na teren. Do sada su zaboraljali muda kod kuće.

  20. Па и сада су заборавили муда код куће :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.