рукометна репрезентација Србије

  1. Pa normalno, koj će ti muda u ovakvoj utakmici? A i oni što su ponijeli su sjedili na klupi. Dobra tekma bila, neka je odmarao pojedince. Valjda zna šta radi, jebem li ga, nije džabe trener :D

  2. Ма мислио сам да су оставили муда кући пошто играмо кући :Д
    Против кога играмо следећу људи?

  3. Valjda protiv Svedske

  4. Murinjo, ja sam s druge strane Drine, ne moš meni te metafore i čuda... Slaba kontalica.

  5. Против Шваба, Швеђана и Вардараца редом.... К'о што је Вуковић рекао, мислим да ће нам 3 бода бити довољна за пролаз у полуфинале, иде нам на корист што Швеђани и БЈРМ иду даље само са бодом и Данци без водова, а Швабе и Пољаци ће морати једни другима одузети неки бод....
    Само нека момци наставе са оваквом одбраном и мислим да нема зиме....

  6. A što se Hrvati toliko kurče sa tim Balićem, pa to ti je. Uživanje je gledati na HRT-u kako Ćosić samo čeka onih poslednjih 15 orgazmičnih minuta kad Ivano uđe u ekipu. I čudno mi je to da je proglašen najboljim igračem svih vremena, a još igra.

  7. Био је он убедљиво најбољи, реално, али сјебао је та леђа па је паузирао годину и по, па 3-4 месеца па тако у круг... Сад он има искуство и може целу одбрану кад-кад да пошаље у љубичице кад уради финту, ал нити има снагу нити некакав шут, само искутво које је сваком тиму добродошло.

  8. Не знам ја де је он то проглашен, Ричардсон је отац.

  9. Ma čekaj malo, pa jeste on bio dobar, ali bilo je i ranije ljudi koji su osvajali sve i svašta. A on još nije ni završio karijeru i najbolji igrač svih vremena.

    I vidim da ste spominjali Šešuma, ja se sjećam da je on bio dobar, ali su ga naboli u nakoj kafani i ne znam šta poslije bi.

  10. Ја мислим да су беше Шешуму нешто скењали бубрег? А имао је и он повреду, рече онај коментатор пре неки дан.
    Мене нервира што на пример оног Ненадића нигде нема, а пикао за Барсу једно време. Можда кренуо да јебе пичке и добио неки кеш мали па се навадио... Има свега

  11. Гледам сад прва два коментара на овој теми и смејем се колико људи имају предрасуда и невере у наше момке.

    Šalabajzer

    Pratiću, da se smijem budalama. Pa, oni nisu normalni, najavljuju borbu za medalju, e! Sukim i sučim?!

    Zapata

    ma finale francuska-danska, klasika. osvaja francuska. mi peto, šesto mesto, čisto zbog publike

    Даље ме мрзи да чита, али да дам моје мишљење.
    Прво не знам да ли је неко качио линк, ово је официјални сајт првенства http://www.ehf-euro.com/

    Французи су га издували, ја сматрам да не могу да прођу у полуфинале чак и ако победе све три до краја. Просто је мало зајебано са 6 бодова проћи даље. Наши имају изгледне шансе да прођу, само да победе Македонце и једну од преостале две да одиграју макар нерешено и сто посто су прошли даље. Волео бих да будемо први у групи, и верујем да можемо, игром против Данске смо то и показали. Али опет, Данци кикснуше и против Пољске, па то и није неко мерило. Хрвати на нивоу, прижељкујем финале против њих, била би луда утакмица, капирам да бих и ишао да гледам у арени. Швабе климаво старт ал извукли су одличну пол позицију за наставак, ипак су то Швабе :)

    Од остатака, свака част Словенцима и Македонцима, други круг је њихов максимум и пријатно изненађење. Разочарали су ме Руси, од Шпанаца очекујем да прођу у полуфинале и то је од прилике то.

    За наше навијам свим срцем и надам се да ће узети медаљу.

  12. A i kakvo je to prvenstvo bez Bosne?

  13. Фејсбучеманијаче, нормално да је било невере, састав се скоро уопште није променио од прошлих фејлова...

  14. Nešto nam žgoljavi, nema niko od 115. Sramota. Treba to uraniti.

  15. Дон брате, да ли ти знаш да је најбоља екипа она која игра дуго заједно? И шта ти то говори? Да мора некада да се уиграју, и да играју како ваља. И овај селектор је одличан, мада сам и о њему прочито овде свакакве приче.

  16. А где си ти видео уиграност? :)

    Не знам јел неко гледао Пољска - Данска, али оно је било такво навлачење за Пољаке... Баш баш безобразно.

  17. Пољаци дефинитивно нису НОРМАЛНА репрезентација. Алал им курац, требало је и да победе ове шминкере Швеђане

  18. Нисам никада пратио рукомет али нисам као ови ИЗДАЈНИЦИ на претходним странама.
    Навијам за наше (логично), и волео бих да узму неко одличје. Боја је небитна, само да није сребро, или бронза.

    Шалу на страну, свака част за приказано до сад. Напред Срби!

  19. MIKEEEEEEEEEEEEEEL HANSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!
    JEBOTE, KAO DA SAM FILM GLEDALA! OVO NEMA NI NA FILMU!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.