Prijava

Ne mogu da skontam kako razmišljate, kao "nećemo da plaćamo pretplatu jer nema utakmica, nema ovog nema onog". Pa od čega da plate prava za prenos i filmove i pičke materine ako ljudi ne plaćaju?
Kao oni će da dignu ogroman kredit da pokupuju sva prava na utakmice LŠ i LE i Premier Lige i čega sve ne, otkupiće prava na najbolje filmove da bi narod tek za 2-3 godine počepo da plaća pretplatu jer eto ima nešto što vam se sviđa. Moglo bi to tako a?
Razumio bih da ste svi plaćali pretplatu (90% naroda) a da i dalje nema ništa da se gleda.
Ovako jedva da plaća 30% naroda i vi se žalite da ne valja program... Sve što oni puste, bilo koju utakmicu, bilo koji film, seriju, plaća se.
Dok ne promjenite svijest oko toga nema ništa od utakmica na rts-u ili dobrih filmova ili dokumentaraca, šta god...

Узимају они грдне паре од реклама.

Remac, zabole mene kako za vaš RTS a i za našu RTRS televiziju, ima još 100000 kanala na svijetu, realno ne trebaju mi oni ni njihov program. Plaća se kablovska.

Misljenja sam da je to tupavo realizovano, i zato se i placa toliko koliko se placa.

To bi trebalo (kao i sve ostalo sto placate ustvari), da bude vrlo vidljiva taksa, gde ide taj novac. Od toga se finansira odrzavanje predajnika, i tv i radio program sa limitiranim reklamama, kao i ostala infrastruktura (informisanje putem interneta itd). I kao takvo da ide samo na to, da se ne mesa sa ostalim taksama na gomilu, pa onda politicari to vide kao njihov novac pa davaj kako ti se svidja, na sve strane, bez vidljivosti gde se daje. (ne koristim izraz transparentno, posto mi ide na kurac).

ustvari misljenja sam da svaka taksa, koliko god i kako god blesavo izgledala, treba da ide na jednu grupu od koje bi drzava placala uslugu za to, za sta je taksa. ide mi na zivce u srbiji sto vlast to vidi kao njihove pare (ko feudalni porez), a ne kao pare koje si ti dao da se finansira ili opravlja neko opste dobro, i hoces da vidis kako se trose.

misljenja sam da bi tako i placali ljudi to - ocu (mislim necu, ali imam pravo da neko vidi to i da mi kaze ako nesto ne stima) da vidim za sta ide 500 din koje sam platio za vadjenje uverenja o necemu. Koliko od toga na platu salteruse, koliko na platu sefa, koliko na vodjenje knjiga, koliko na jebeni papir sto mi dali! pa lepo vidis ko sve parazitira u tom lancu...

jer ovako stoje stvari: ti das 500 kinte za to - od toga ode 10 sluzbenici, 0.1 na papir, 20 na sefa, nek bude 100 na administraciju koja je potrebna. ostatak ode na placanje zarada i pokivanje rupa na nekom desetom mestu...

i tako imamo situaciju gde politicar zaposljava jednog po jednog iz stranke po fiktivnim mestima koja nicemu ne sluze, puno kostaju, a svi ih placaju porezom. samo zato sto niko, nigde pojma nema kako se trosi novac koji se daje u porez.

KURVA UMIRE KURVA GASI SE
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=09&nav_category=12&nav_id=730732
Stvarno bi voleo da propadnu parazitska govna mada se to nikad neće desiti.

РТС није пропао, а уведен је дигитални сигнал

Што ви чињесте протекле 4 године?

Kupili smo kera i mačku i uveli digitalni signal RTS-u

Hahahah pujdamo terijera i danas kad se pojebe neki optički kabl, a mačku smo bacili, navikao ker sam već xd

Jebem mater svoj trojici xd

Kosmajac sto se suris u plinaru