Prijava

Треба им јебати мајку, само пљачкају овај народ.

Kad te tuže, na sudu samo kažeš da se pozivaš na zastarelost i plaćaš samo za poslednjih 12 meseci...

Ma ne plaćaš ništa bre. Šta da plaćaš? Jesi li potpisao neki Ugovor koga se nisi pridržavao? Jel ti neko nešto prodao, a nisi dao pare?

Prodaju mi maglu redovno, ali ne dam pare.

Znaš kako, čovek ima 5-6 gajbi za iznajmljivanje, ispod časti mu je da se "cigani" za 500kinti mesečno, koje ne plaća on.
Ok, ako se stvarno toliko pobeđuje na tužbama, onda nek stigne, neću se cimati toliko, ali nek se ukida više.

ispod časti mu je da se "cigani" za 500kinti mesečno, koje ne plaća on

Ali mu nije ispod časti da tebi drmne par stotina jevreja mesečno... o kako mrzim stanodavce takve vrste. Deset godina sam se borio s njima...

Rts uopšte ne gledam, nemam ga čak ni memorisanog, ne plaćaam. Pa nek nose ako će i urmu sa babinim pepelom. Duga ima mašala o ho ho!

Jbg, Bruce, većina su takva. Rikne slavina u kupatilu, tražim da plati te dve crvene, on kaže ne živim ja tu, pa da plaćam i smeje se, ali neću da ga pljujem previše, čovek čeka i po tri meseca za stanarinu, a to niko ne radi. :)

Ја чак и своју Воду сам очитавам па плаћам, нећу да плаћам одношење смећа и те зајебанције....

Vodu plaćamo tako što se potrošnja cele zgrade podeli na broj stanara. Prvog mi je stigla opomena pred tužbu jer dva meseca nisam platio smećare, ukupno 680din.

нећу да плаћам одношење смећа и те зајебанције....

Pa to je već bezveze. Jel ti dolaze đubretari i odnose smeće ili ga sam nosiš na deponiju?
Meni nije jasno na primer zašto plaćamo kroz Infostan dimnjičare? Imamo odžak u zgradi, ali niko ne loži, niti bilo ko taj dimnjak održava. I naknada za korišćenje građevinskog zemljišta? A bre?

Nemam dimničara, ali imam službu održavanja liftova, tako nešto, a jedan lift ne radi od Nove Godine. Ta naknada je žešće sranje, 1200din mesečno, a zgrada napravljena 1981.

Dovoljno je što kroz kablovsku plaćamo rts. Mnogo su mi oni bistri. Sad vidim koliko sam se zajebala što sam im platila 3000 din kad mi je stigla tužba. Ispala sam som. Vučice somino jedna!

Plaćanje TV pretplate je zakonska obaveza i iskoristio bih se prilikom da apelujem na sve koji ovo pročitaju da istu plaćaju.
Serija "Sretni ljudi" je jako dobra!

Samo budale plaćaju sve svoje račune, kad su glupi, ne umeju da se snađu. Zajebi državu, zajebi čoveka, zajebi, zajebi, to tako prija. Ne ostaje meni više, jer ja nikad ništa nemam, ne postajem čovek ostajem jadan, ali zajebi, zajebi, to tako prija. Izvinjavam se na umetničkoj slobodi ali inspirisali ste me da napišem hit! :) Umesto "jadan" može i "insolventan", "dokle više" ili "rezigniran" ali nije slušljivo i slabije kači poentu.
Može i "gnjida", zavisi kome je upućeno. Ne znam ko je na suprotnoj strani. Pravni poredak, Sima ili Tijanić.

Pa kacam budala i nasela na tužbu. Ostatak mojih para neće ni videti

marcipan
Samo budale plaćaju sve svoje račune, kad su glupi, ne umeju da se snađu. Zajebi državu, zajebi čoveka, zajebi, zajebi, to tako prija. Ne ostaje meni više, jer ja nikad ništa nemam, ne postajem čovek ostajem jadan, ali zajebi, zajebi, to tako prija.

Марципану жао што је досад плаћала претплату, али више неће, ел тако??

Ja ne znam više ni šta je to televizor!!!

moja keva hendluje sve te račune, ranije je redovno plaćala, ali je sada u nekoj pankerskoj fazi, pa je u fazonu "neću da im plaćam, mamicu im lopovsku, ko ih jebe, samo nek probaju da me tuže!". nije stvar u novcu, nije to neka para, već je stvar u principu i u tome da ne možemo da stignemo da poplaćamo bre sve te silne račune. u fazonu "a i da imam, odakle mi"...

Matorac ne plaća i ja se apsolutno slažem da ne treba, dokle god te pare vrlo verovatno završavaju tamo gde ne treba. Kad snime neke nove serije i kad više jebeno prestanu s reprizama ovih, iako na svu jebenu žalost znam nekoliko ljudi koji to opet gledaju (isključujući matorce), možda i budem krenuo da plaćam, iako ni tad ne bi trebalo. Televizija su kao i svaka druga. Što neko reče, plaćam kablovsku i dosta. A to za dimnjake i te slične fazone, pa zna se zbog čega je to uvedeno. Čista otimačina.

Samo budale plaćaju sve svoje račune, kad su glupi, ne umeju da se snađu. Zajebi državu, zajebi čoveka, zajebi, zajebi, to tako prija. Ne ostaje meni više, jer ja nikad ništa nemam, ne postajem čovek ostajem jadan, ali zajebi, zajebi, to tako prija. Izvinjavam se na umetničkoj slobodi ali inspirisali ste me da napišem hit! :) Umesto "jadan" može i "insolventan", "dokle više" ili "rezigniran" ali nije slušljivo i slabije kači poentu.
Može i "gnjida", zavisi kome je upućeno. Ne znam ko je na suprotnoj strani. Pravni poredak, Sima ili Tijanić.

+ zilijon. Briljantno rečeno.