Prijava

Ja mislim da Tadic daje Radosu zemlju u zamjenu za njegovo filmsko stvaralastvo

mene je lik kao Merlin Manson. On se šminka kao
debil jer to narod hoće i tako mlati kintu. Ovaj pravi
seljanu jer to narod hoće i tako mlati kintu. Ne bih
mogao da se zakunem da i ja ne bih radio neki tako kič i
šund kada bi mi se nudila tolika lova.

Оксе он се не шминка, он верује у оно што ради, није ко жекси митровић, читао сам његове килумне у политици. Тужно. Кад почне оне његове монологе, као папагај на елесдију. А посебно ме нервира његов косовскоресавски дијалекат који говори у кућЕ.

Omrzla sam i Dragana Jovanovića zbog one uloge seljaka ''šmekera''. Nije mi jasno od kud njima pomisao da će (u oba slučaja) gradska žena, obrazovana, materijalno stituirana da se izloži na seljaka sa dva zuba u glavi i smradom na podvarak? Kao pale su na šarm. Gledam bre ono i pomislim - jebo te, da li je moguće da ima ovakvih slučajeva van serija? Iskreno se nadam da nema.

Cakana, glume ljudi za pare, većina nema leba da jede, nije njima do jebanja.

Razumem ja to. Al sta zadiru u naučnu fantastiku ako je seoska tematika...

Omrzla sam i Dragana Jovanovića zbog one uloge seljaka ''šmekera''. Nije mi jasno od kud njima pomisao da će (u oba slučaja) gradska žena, obrazovana, materijalno stituirana da se izloži na seljaka sa dva zuba u glavi i smradom na podvarak? Kao pale su na šarm. Gledam bre ono i pomislim - jebo te, da li je moguće da ima ovakvih slučajeva van serija? Iskreno se nadam da nema.

Taj zonfa
Treba napraviti temu šta je najmanje zlo od
a) Radašina,i sličnih seljak serija
b) Srećnih ljudi i ostalih serija sa rekordnim brojem repriziranja
c) Urbana govna sa Vukom Kostićem i žene sa dedinja i slična govna

Kad bi morao ja bi reko da je pod b najmanje zlo kolko god to neverovatno zvučalo

Мени је он бијо до јаја лик, тај драган јовановић некад

А која вам је онда домаћа серија добра кад изгледа ни једна не ваља

Ne kažem ja da je ova serija totalno sranje, ima momenata kad se nasmejem. Recimo lik Žote mi je bio kul. Al ga ubiše brzo. Posle nisam ni gledala.
''Otvorena vrata'' je neprikosnovena. ''Složna braća'' je isto ok.

А која вам је онда домаћа серија добра кад изгледа ни једна не ваља

Pa od otvorenih vrata realno sve su govno osim možda ljubav navika panika je moglo da se svari štaviše da serije krenu u tom smeru verovatno bi dobili još neku seriju kalibra "Otvorena vrata"
Ja nisam reko da su stare serije loše naprotiv al su prežvakane mali milion puta kako može biti loša serija sa jednim Čkaljom

Пре неки дан пролазим кроз неко село крај Трстеника и каже ми брат да је Дошра купио хектар земље и оградио га, оће прави етно село.

Сви бисмо се ми занимали и дизали шке на тај начин, да можемо, реално. А серија ко серија, гледо сам до неке двадесете епизоде и после креће све у круг, смара. Не волим лицемере који гледају кришом Звезде гранда или одгледају пар комада серије Фолк и онда дођу да пишају по нашој кинематографији, која је стварно булшит.

Радош је паметан човек, зна шта је на цени и оће да једе леба, а плус запослио пола фамилије и Шумадије.

''Otvorena vrata'' je neprikosnovena.

Otvorena vrata je urbano umetnicko govno.

Otvoriti salaš blizu Beograda il Novog Sada je najbolji biznis pod uslovom da imaš keša lepo da ga urediš.Kupiš par konja,napraviš nešto u etno fazonu i ide ko blesavo

Ma razume se. Ja govorim o samoj seriji u stvari stavila sam akcenat na tog seoskog jebača i oploditelja sterilnog gradjanstva koji mi apsolutno nije jasan.

Yeahbatchu da si odgledao barem jednu epizodu sve bi ti bilo jasno.

Радије би отишо у петловац дорем и плодим забрађене жене него да свршавам на,урбано говно сераторке урбаног бетона Биљане Србљановић.

Знате шта је мени била добра серија? Крај династије Обреновић, рецимо. Тотално ејчбио манир, ал са мало пара нажалос

Tja, ne znam... Nekako mi teška na oko.

Yeahbatchu da si odgledao barem jednu epizodu sve bi ti bilo jasno.

Da nisam odgledao, ne bih ni rekao da je govno.

E ti da nešto znaš ne bi bacio pare na nutelu. :))