SOPA - немогућа мисија?

  1. Dobro, lapsus ako si na to mislio...Pogresi covek xD

  2. i čekaj, meni ostao zadnji deo Harija Potera da odgledam, i sad , kao, ne mogu?

    pa jel će da ubiju Voldemora?

  3. Ako je SOPA PIPA jedini način da nestanu one nepismene lol mačke, ja sam za.

  4. Значи да купимо по неколико ХДД-ова за све паре и наредних пар дана/недеља да одвојимо само за даунлоуд, бесомучно дан ноћ!

  5. Левом ти понуди пљуге, док ти говориш хвала десном стиже кроше док су уста отворена, лом вилице и тотално замрачење јефтином финтом и једним ударцем.

  6. Не верујем да ико покушао да уништи интернет у оваквом облику какав је данас, јер за милионе људи такав нет је један од ретких извора задовољства. Јбг, имаш милионе и милионе људи који шљакају, у говнима су, боре се, а опет фејлују на свим пољима, и оће јебено да скину Штребере трећу сезону да се насмеју мало, и то им је то од задовољстава током дана.

    Ово не би прошло никако, нема те силе на Земљи која би овако нешто успела да спроведе.

  7. Јбг, имаш милионе и милионе људи који шљакају, у говнима су, боре се, а опет фејлују на свим пољима, и оће јебено да скину Штребере трећу сезону да се насмеју мало, и то им је то од задовољстава током дана.

    Имао си их и у Либији, чак штавише много срећнијих, па су им опет веома брутално и ефикасно јебали матер, заправо били су толико јаки да су их натерали да сами себи јебу матер.

  8. Uz malo (malo vise) srece, ne nastupa uopste...

    Nažalost, počinje polagano i kvarno da stupa na snagu.

    http://www.foxnews.com/scitech/2012/01/19/feds-shut-down-file-sharing-website/#ixzz1jw4NTy3X

    Megaupload ugašen trajno.

    Sad, do sada nisam mrzeo Amere (mnogo), ali sad bi im se najebo mile majke mamine (I da, mnogo sam popizdeo, jer retko psujem i verbalno a i pismeno)

    Razumem potrebu da se eliminiše piraterija, ali ovo je pokušaj čišćenja buba nuklearkom.

  9. Borko, ja ipak mislim da ne mogu oni da ovo odrade sto su naumili, Libija je jedna drzava a ovde pokusavaju da urade nesto sto bi cijelom svijetu smetalo, a toliko mocni nisu da mogu protiv cijelog svijeta

  10. Јеботе, нећу више пити :)

  11. Шта их боле за свет, то је америчка одлука?

  12. ШТО БИ РЕКЛИ МУДРАЦИ
    АМЕРИ НА ИНТЕРНЕТУ НЕМА НАФТЕ, СМИРИТЕ ! !$!$!

  13. Mala zemlja - mala afera. Velika zemlja - svetska afera.
    Ovaj zakon će biti aktuelan kao i zakon o vezivanju pojasa u Srbiji. Samo dok ne skupe kintu da namire rupe u budžetu.

  14. Говна империјалистичка. Треба њих угасити, у њима је проблем, матер им.

  15. Mojne dukinu TPB sad baš kad za mesec dana uzimam protok od 4mbs...a uk urac.

  16. nazovite me ludakom zbog ovoga ako hocete ali ja mislim da bi sve zemlje svijeta trebale da se ujedine i da roknemo nuklearnu i sravnimo SAD sa zemljom

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.