Prijava

Da li je po vama covek nevin dok se ne dokaze suprotno ili ne?
Da li je kriv dok se ne dokaze suprotno ili ne?
Da li je zena nevina dok se ne dokaze suprotno ili do trenutka dok neko ne kaze "e ja sam ovo jebo".
Da li je covek nevin dok se ne dokaze suprotno, bez imalo sumnje ili je dovoljno da kaze "sinoc sam jebo"
Da li je sudstvo u kurcu ili je kurac vrhovni sudija?
Je l' vazi pretpostavka nevinosti kod nas ili je sve maslo Vatikana i raznih sila tame i mraka. Da nije i Mesec umesao svoje prste?

A, sta mislite?

T kao iskaz je tacan, T kao Tito je kriv ili T kao trol?

ne trolujem stvarno...evo ovaj se roknuo, ovaj citostatik, evo ovde banovali neke zbog sumnje da su spemovali, evo darko saric ne sme da se vrati u zemlju zato sto sumnjaju da je vodja klana, a on covek mozda nije....

a T kao preTpostavka//da, nepismen sam...al naslov ne mozem da promenim...tj i ako mogu ne umem...

modovi promente ovo D u T...ja sam nepismeno magare....

T kao iskaz je tacan, T kao Tito je kriv ili T kao trol?

Taj neki fazon :)

a T kao preTpostavka//da, nepismen sam...al naslov ne mozem da promenim...tj i ako mogu ne umem...

:D

e odoh da spavam, nesto sam umoran...sutra ocekujem da mi modovi promene ovo D u T i jedno milijon strana rasprave.....

Zbunjuje me ova tvoja tema.

sta te zbunjuje?..
prosto pitanje, da li kod nas, u zemlji srbiji vazi pretpostavka nevinosti ili ne?

da li je covek nevin dok se ne dokaze suprotno?

ili smo skloni da coveka proglasimo krivim bez obzira na to sto nismo upoznati bas sa svim aspektima slucaja?

da li smo skloni da coveka proglasimo za jebaca samo zato sto ima veliki nos, ili za junfera samo zato sto ima klempave usi?

Sklon sam da smatram ljude dobrim i nevinim dok ne dokažu suprotno. Smatram da onaj ko se krije od pravde potvrđuje svoju krivicu, ali mislim da kod nas nema pravde nego samo prava. Da sam negde u inostranstvu i da me traži naša policija ne bih se javio iako sam siguran da nisam kriv. Kog su zmije klale i guštera se plaši...

Nema načina da se sazna to Javijo. Svako može da bude ubedljiv, da ne kažem da profi laže. Ali provaljuje se iz sitnijih detalja,ako baš pritrgneš nekog 'uz zid' pa prizna da je slagao da je jebo.
npr, ja sam lagao da sam skinuo đanu kacam imo prvi put pravu curu, sa vatanjem, krljanjem jezika i tako to, ali nije mi dala. ni drk ni ništa.ali sam je uvatio za čku onda...tek u 18. sam prvi put,sa drugom curom naravno.

mijenjanje pjosta loloo: o kojoj vrsti nevinosti pričamo? lolo

vidis Bruce, to je kontardiktorno...

ako se krije onda je kriv... a on jednostavno nece mecki na rupu...vec ga proglasili krivim, bez sudjenja, bez porote i on jos treba da ode da mu odrape kaznu...

pa glupo...

to ti i govorim, stavim se u situaciju jer sam i bio u situaciji da moram dokazivati da samo ličim na čoveka, a da nisam on...

ma okej to Buksno, ali ono, pogledas nekog, nemas pojma ni ko je ni sta je i kazes sebi "ovaj picku nije video"...to me zanima, smo skloni tome?

pogledas nekog, nemas pojma ni ko je ni sta je i kazes sebi "ovaj picku nije video"

Ovo sigurno jesmo. Ja prvi pomislim tako nešto kad vidim pojedine ministre i "javne" ličnosti...

znaci ne vazi Bruce?..svi su krivi dok ne dokazu da su nevini?..to je prica?

Ma onaj hrvatski general je umro kao ljudina, oni mu pošalju specijalce, on ubije dvojicu pre nego što su ga skenjali. Plus imao jednu ruku.