Prijava

M70 nadam se da ti ovo u mejlu nije godina rodjenja brt

Радјард Куплунг
ali stvarno, baja nije ušao na forum godinama, i samo se pojavi sa radosnom vešću da će da nam omogući da zaradimo novac

i onda ostavi ove dejanmax linkove da klikćemo za njega

drugo je kad dođu jebač i gazimudo, stave link i kažu, treba nam da zaradimo pare, svaki put kliknem tu i voleo bih da mislim da biste i vi meni kliknuli kad bih zamolio

Ne mogu da poverujem da me napljuva jer nisam aktivni forumas!

Lopata, bosanac i mesalica nisu vise u prvom planu.

Odes i zaradis pare ko covek,ne klikces 10 dana za 3 dolara.

Naravno da te napljuvao jer smo svi mi ovde ko braća.

Ovo kao da glumim parce slanine u coporu gladnih pasa. Laku noc, hvala na paznji.

Ajde prijatelju, uzdravlje.

M70, ja sam o tebi imao dojam kao o nekom ozbiljnom liku, a ne nekome ko piše:

Zaradio sam oko tri dolara za desetak dana sa po cetrdesetak minuta klikanja dnevno. na 4-5 sajtova.

3 dolara je oko 330 dinara. Te pare si zaradio za 400 minuta (deset dana po 40 minuta). 400 minuta je 6 sati 40 minuta. Pa, bre - kako da te uzmemo za ozbiljno?

Ciklonu moram da odgovorim, jer je jedan od pametnijih na sajtu. Mozda i jos nekima proradi kliker. Statistika koju sam izlozio je pocetna. Postujuci ovde moje linkove idem na povecanje zarade puta nekoliko. Zavisi koliko njih klikne i registruje se. I, kao sto rekoh, svako ima istu mogucnost, svaki klik je nekoliko centi. Satima si pred moniotorom? Unovci to. Mislio sam najbolje i sebi i drugima, napljuvase me kao sotonu na forumu, proglasise pateticnim, pederom, virusom, i ko zna sta jos nisam procitao. Jebote, pokazes im ton film, a oni odmah u dreku!

Ti ustvari zelis da nam pomognes

bombas
Ti ustvari zelis da nam pomognes

Iskreno, da. Ko razume, shvatice.

M70
Ako si satima na internetu mozes unovciti to jedino ako drkas kurac za pare ili ako radis kao programer.
Posteno da unovcis.

To klikcane je za debile, da izvines.
Napali te jer je totalno kretenski te fore da prodajes ovde, e kliknite dajte 30 centi da zaradim.

http://i.imgur.com/u7w4S13.jpg
EDIT PU ARMUN VEĆ POSTAVIO OVU LOBANJU A JA JOŠ TRAŽIO ONU DRUGU TEMU

ih kako bi ubio ovog m70 od batina

sećam se kad je moj burazer kliktao ovo, instalirao skriptu da klikće i ukucava captch-e 24 sata dnevno

zaradio je taj mesec 10-15 dolara sigurno, deset dolara struje potrošio komp

Postujuci ovde moje linkove idem na povecanje zarade puta nekoliko.

Ovde ne. Ljudi su pravili cele sajtove i ulagali lovu da bi sto bolje navukli ljude za referal pa nista. Ovde si dobio jako negativno, ali barem iskreno misljenje.

M70

Ciklonu moram da odgovorim, jer je jedan od pametnijih na sajtu. Mozda i jos nekima proradi kliker. Statistika koju sam izlozio je pocetna. Postujuci ovde moje linkove idem na povecanje zarade puta nekoliko. Zavisi koliko njih klikne i registruje se. I, kao sto rekoh, svako ima istu mogucnost, svaki klik je nekoliko centi. Satima si pred moniotorom? Unovci to. Mislio sam najbolje i sebi i drugima, napljuvase me kao sotonu na forumu, proglasise pateticnim, pederom, virusom, i ko zna sta jos nisam procitao. Jebote, pokazes im ton film, a oni odmah u dreku!

Vidi, ja apsolutno poštujem to sve što ti radiš i poštujem to što to deliš sa drugima, kao i to što, na neki način, hoćeš da pomogneš i ne baronišeš sa spikom da si zaradio desetostruko više od onoga što si zaradio. Ali, i pored toliko kliktanja, to nije dovoljno kinte. Bolje proći ceo stan, nakupiti sve stvari i stvarčice, sitnice koje ti ne trebaju, slikati ih, okačliti na "Limundo" i na tome izvući neku kintu.

Druga stvar, svaka iole piramidalna priča (a i ova "kliktačka" je upravo to - piramidalna) nije dugog veka. Razvija se do jednog trenutka i odna "cap": kraj, nema više, finito, konjec.

Treće, jeste pederski to kako su te dočekali ali (da ne bude da ih branim), tvoj "upad" je bio baš onako, "topšopovski", što znači da je bio apsolutno pogrešan.

Ocekujem ban, ovoliko pljuvanja ni Kostic ex moderator nije primio. Nema veze, necete vise uzivati u mojim definicijama.

Hahahaha 3 dolara za 10 dana. Al bi utrostrucio sa ovim linkovima a? Burazeru taman da ga udesetostrucis to je 30 dolara za 10 dana idi bre u picku materinu ne bih ustajao do kucevnog dva puta dnevno za 3 dolara

I da, ovo sam ispisao samo da bih ubacio kucevni u post xd

Ocekujem ban, ovoliko pljuvanja ni Kostic ex moderator nije primio. Nema veze, necete vise uzivati u mojim definicijama.

Hahahahahahhahaahahahha ma daj pa sprda se lik