Prijava

Voleo bih da čujem tačno objašnjenje zašto je (ne)moguće izvršiti ovaj zahvat.

I da je moguce zasto bi to neko radio?

Pazi, ne znaš u kakvoj se situaciji možeš naći...

Па вероватно ће ти сви зуби отићи у пичку материну кад уста не можеш на уста да их вадиш...

Moguće za sve!
Nos - uzmeš duvaš nos i slučajno se odvali zub i ode kroz nos.
Uvo - čistiš uši, malo preteraš i ode zub.
Analni otvor - progutaš zub.
Ali 100% može kroz usta.

Nisam naučnik, nisam polemičar, ali mislim da može. Kroz nos može, ali bi ako je kutnjak morali da ga iznose iz nekolko djelova, znači da ga kidaju, uvo već mislim da ne može, mada opet, ne znam kakve sve šupljine ljudska glava krije pa nisam siguran, a kroz analni otvor, to je bar lako. Ja te ubijem šakom, tebe ispane zub, ti ga progutaš i onda puštiš probavni trakt da odradi svoje.

Ne, mislio sam na situaciju: u ustima ti je kanap, koji, ako ga izvadiš iz usta, aktivira bombu koja će uništiti galaksiju. I u jednoj takvoj situaciji zaboli te zub! Znači, treba ga izvaditi bez da otvaraš usta. Tu stupa na scenu neko od ovih rešenja.

moze. moze i kroz pupak da se izvadi, naravno, ali...

jedini problem je sto u bilo kom od ovih zahvata, pacijent ce il ostati osakacen ili mrtav.

najbolje resenje je ako imas u ustima kanap koji unistava galaksiju da se rasece obraz blizu zuba, napravi rupa, izvadi zub, zasije obraz.

moze i zakljuc teme, ako nema neko bolji predlog.

Aaa, tako kaži. Da, baš je zajebano kad u takvoj situaciji poželiš da izvadiš zub...

Jebote, selte, ju ar đinius!

Može kod Ičija i Skrečija.

Može kurac.

Apsolutno. A najčešće je u pitanju analni otvor od ova tri navedena.

A zub kroz uvo ne može a da ne sjebeš nešto.

Ne, mislio sam na situaciju: u ustima ti je kanap, koji, ako ga izvadiš iz usta, aktivira bombu koja će uništiti galaksiju. I u jednoj takvoj situaciji zaboli te zub! Znači, treba ga izvaditi bez da otvaraš usta. Tu stupa na scenu neko od ovih rešenja.

ja mislim da ne mora da se vadi. samo povuces kanap malo... posle ti svejedno.