Prijava

A vidiš, ima i legalizacija kao ponuđen odgovor. SNS Grocka, najevropskiji odbor najevropskije stranke u evropskoj Srbiji.

Овај сајт је врх лоло

Rekao sam roditeljima danas. Nisam vise mogao da cutim.

Mama, tata, ja sam Anoniman. Prvo me nisu razumeli.

"Kako to mislis Anoniman? Ti nisi Anoniman, ti imas svoj identitet. Nemoj da lupas gluposti!

Cekaj, ti hoces da mi kazes da si ti onaj haker? Da si ti napao one sajtove? Pa jesi li ti normalan?!"

Da Anoniman sam. Pa mama, tata, ko me zna bolje nego vi, da li sam ja haker?

Ako sam haker zato sto koristim internet kao alat za ucenje, onda da, haker sam.

Haker sam jer citam na internetu o nauci, o kulturi, jer koristim fejsbuk, jutub...

Mama, tata, molim vas, kakav sam ja to haker?!

Anonimno se bunim protiv svog ovog zlocina koji se desava oko mene!

Ne mogu da cutim i da gledam kako unistavaju, ubijaju, razdvajaju ljude i rade sve te lose stvari pod izgovorom da donose slobodu i demokratiju!

Ne mogu da cutim jer kad vi odete, ja cu ostati, a ja ne zelim da ostavim iza sebe svet pun zlocina i zla, ne zelim da moje dete odraste u svetu iskrivljenih vrednosti, u svetu u kojem neko moze da te ubije zbog mobilnog telefona, boje koze, ili prosto sto mu se nisi svideo.

Ne mogu da cutim jer NISAM GLUP! Pa dodjavola, ja vidim sta se desava, vidim kako ta navodna "sloboda i demokratija" ubija ljude, kako testiraju vakcine na populaciji, kako su spremni da ubiju neduznog zbog para.
I onda kazu kako je ljudski zivot najvredniji!? Pa da stvarno tako misle ujedinili bi covecanstvo i stvorili izobilje i mir. A ne rat i oskudicu!

MA LAZU! LAZU!!!! Lazu i drze nas podeljene. Drze nas podeljene u drzave, podeljene imaginarnim linijama koje zovu "granicama", podeljene tako sto isticu samo nase razlika, a cute o slicnostima i onda kazu kako oni rade za bolje sutra!?

Za koga!? Za cije bolje sutra!? Moje bolje sutra ne podrazumeva rat i glad.

LAZU!!! LAZU!!!

Ne mogu da cutim i bunim se! Neka me zovu ludim, neka me zovu kriminalcem, neka me zovu hakerom, neka me zovu teroristom, ja znam sta sam, ja znam ko sam.

Ja sam covek, ljudsko bice, i to je to.

Nije bitno ni ime, ni prezime, ni boja, ni jezik. Ja sam covek kome je muka od cutanja i trpljenja kriminala i nepravde i gledanja televizije ciji je jedini cilj NOVAC! Televizije koja ne obradjuje ni jedan realan problem
vec prikazuje samo ono sto joj NOVAC nalaze. Znam da nisam sam. Znam da svi ljudi na ovom svetu, duboko u sebi, zele isto sto i ja. Znam da nas ima jako puno i da nas broj raste svakog trenutka, sa svakim novim zrelim umom.

Ja znam da smo vec pobedili, samo je pitanje vremena kad cemo otvoriti vrata u svet u kojem vladaju mir i ljubav, a ne mrznja i strah. Mama i tata, buducnost nije mesto na koje ides, buducnost je mesto koje stvaras.

http://www.elbookers.com/2012/02/dosta-sam-cutao-anonimni-srbije.html#comment-form
NAJBOLJI TEKST IKAD LOLOLO