Prijava

NEMEŠ MOJ INTERNET OBORAVAT

Niti sam pretio, niti uradio.

Ako kurve uvedu ovo, sekirom secem kabl od interneta, koj ce mi kurac.

A sta si ti uradio???

Боље ништа да не уради, него да руши сајт гранда. Тај који је срушио сајт Гранда, а притом ради то у име протеста против поменутих закона, само показује колико не разуме потенцијални проблем. Какве везе Гранд има са било чим? Наведи ми један ваљан разлог из кога је добро то што су се иживљавали над сајтом Гранда. Ја мислим да је то чиста обест.

Наведи ми један ваљан разлог из кога је добро то што су се иживљавали над сајтом Гранда. Ја мислим да је то чиста обест.

To je bilo upozerenje, realno i ja bih se prvo izdrkala tako nekima, jer je dobra reklama za anonymous-e, ipak je to Pink....

Ako Grand podržava Aktu, onda ima smisla. Inače im je upozorenje isto kao da su oborili sajt doma zdravlja u Rakovici.

Da zaista ako nemožeš da se biješ sa profesoricom kao ti je dala keca ti udri po nejakom štreberu divna logika

ipak je to Pink

Objasni mi ovo ja ne gledam pink pa ne razumem

To je bilo upozerenje, realno i ja bih se prvo izdrkala tako nekima, jer je dobra reklama za anonymous-e, ipak je to Pink....

Ја баш мислим да је антиреклама. Тренутно о 'анонимусима' који су то урадили имам став као о најобичнијим клињама.

А и шта значи ''ипак је то Пинк''?

Ako Grand podržava Aktu, onda ima smisla. Inače im je upozorenje isto kao da su oborili sajt doma zdravlja u Rakovici.

Заболе Гранд курчина за Акту, они ће имати пара продавали или не продавали своје ЦД-ове. У овој земљи музичари зарађују искључиво од тезги.

Ma, bre, nema to veze sa ACTA-om. Sajt Granda je oboren jer je Grand produkcija oborila neke veoma popularne YouTube kanale jer sad oni imaju svoj http://www.youtube.com/hdcorleone koji je nekad bio samostalan kanal i oni zbog protesta su to uradili. Verovatno je ista priča i sa City Records-om (hvala Bogu, pa stavljam samo stare snimke).

Da zaista ako nemožeš da se biješ sa profesoricom kao ti je dala keca ti udri po nejakom štreberu divna logika

ipak je to Pink
Objasni mi ovo ja ne gledam pink pa ne razumem

Pod br 1 nemozes se pise ne mozes.... Pink ne gledam ni ja tako da ne mogu da ti prepricam desavanja! AJde ondaK ti meni reci odakle Mitrovicu i Breni toliko para da je to "go kurac"??? A i Pekki je objasnio... ;)

Inače im je upozorenje isto kao da su oborili sajt doma zdravlja u Rakovici.

Ne verujem da bi govorili spominjali u vestima da su oborili sajt doma zdravlja u Rakovici, kaok sto ti kazes!

Neko pomenu da će Anonimusi "dobore internet". Hoće kurac. To im je sredstvo komunikacije. Isti fazon ko kada je kolala priča da će oboriti FB. Neće, jer preko njega i tvitera objavljuju najnovije vijesti i ono što urade.

Al stvarno, jedna od najvećih gluposti koje u zadnje vrijeme pročitah je ta za obranja neta. Aukurac. Sve i da hoće, ne mere to tek tako da se odradi.

kaok sto ti kazes!

Pod br 1 kaok se pise kako

Ne verujem da bi govorili spominjali u vestima da su oborili sajt doma zdravlja u Rakovici, kaok sto ti kazes!

Oborili su sajt SNS Grocka, ja pročitao na ljubljenom nam internetu juče, prekjuče. A zašto? Ko će ga znati, i ja mislim da su klinje neke sve dok ne urade nešto ozbiljnije.

Neko pomenu da će Anonimusi "dobore internet". Hoće kurac.

Daj mi link te teme ljubim te! Sećam se teme, al' ne mogu da je nađem nikako...

Ma negdje ovdje u komentarima. Bilo je i po novinama i po netu i na nekim silnim vjestima. Što je najsmješnije, takve gluposti objavljuju u novinama na dvije strane, a kada su protesti oni u samom ćošku, maksimum dvije rečenice. I to proste.

Oborili su sajt SNS Grocka

E TO! Na to sam mislio. Koji kurac? Što Grocka?

Лололо, СНС Гроцка има сајт!

Ali najtužnije je što ni taj sajt nisu oborili

http://sns-grocka.rs/
Haha al vid anketu

Najveći problem
opštinska vlast

Šta mislite ko je smislio ovaj genijalno odgovor Toma il Anželina