^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Poydrav ljudi, malopre sam napisao definiciju, ali Erika Cartman kaze da vec postoji. Mozete li da proverite, pa ako je plagijat da je obrisete. Hvala.
    http://vukajlija.com/kada-te-keva-zove-po-imenu/126002

  2. Hvala euglena. Jebote a bas sam se obradovao sto cu prvi napisati.

  3. Meni je žao Melkijades, al' jbg, takva je Vukajlija :/

  4. i sad vidite svu velicinu mog razocarenja kad rekoh da definisem chucka norrisa pre neki dan :(

    ;)

    :)

  5. Ne serite da ima definicija o Čaku??? E da, nemoj neko da je odgovorio, biće banovan zbog spama teme :).

  6. Pitanje za modove:

    Ako definišem neki pojam koji je već definisan pre, da li postoji rizik da mi se definicija obriše, iako sam to definisao na totalno drugačiji način?

    Jako puno definicija ima, ali teško je pronaći da je neki pojam baš pod istim, totalno istim nazivom. Pretraga je loša, hteli mi to ili ne. Pokušao sam da pronađem po ključnim rečima i nisam siguran da li postoji već nešto slično.

    Hvala unapred :)

  7. Samo ako je kontekst jako sličan tj. ako je duhovita forma (fora iz defke) skoro ista kao original.

  8. Zašto je meni obrisana definicija "Moja baba" i zašto piše da je obrisana na zahtev autora kada ja to nisam zahtevao?

  9. Koja bre SlavkO? Jes ti pio nešto?

  10. U jebote, vidi stvarno, eno je.
    Nemojte se zajebavat bolan sa mnom, zajeban sam kad popijem.
    ;)

  11. Zašto ne mogu da kačim slike na postere?:)))

  12. Slike su za zid.

  13. Može , ne zajebavaj, sad sam probao.

  14. Nismo se razumeli, mislio sam slike kao reklame da kačimo, isto ka što kačimo slike na defke:)))

  15. Imao sam neki drastičan porast popularnosti pa pogledajte da nije šta kriminalno. Mada, imam neki šmek da je čitao.

  16. Mozete li mi vratiti definiciju "preznojavanje" ?? Znam, gresio sam...

  17. Kad je budeš linkovao ovde, možda i razmislimo, grešni dečače.

  18. E sćemo sačekamo onog ko je izbrisao.... strpi se lečke

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.