^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Ja nisam video..... ako te ne mrzi reci mi koje pojmove da kucam

  2. bitniji je onaj "nekvalitetno" deo od toga da li ima negde slicno
    ovde je:
    http://vukajlija.com/facebook
    ima ih oko 100ak pa listaj... negde ima slicno

    ne kazem da ima ista, nego da je fejsbuk prezvakana tema, i da bi ti prezivela definicija treba da je poprilicno duhovita ili dobra ili popularna.
    tvoja nije ni jedno od toga.

  3. Evo jedno pitanje,recimo za surovog....
    Zanima me zašto npr. kačiš link da već postoji neki izraz objašnjen kao što sam ja objasnila -ja te krstim,a ti prdiš- u koment kada time u startu ja dobijam tovar -----a ,jer sam taj izraz objasnila na potpuno drugačiji način i imao je drugačije značenje od već postojećeg dok npr. objašnjenja za riječ tange ima više strana...Da li i njima kačite link da već postoje tange ili ne?
    Ne razumijem razliku u tome?
    P.S. izbrisala sam defku ,samo moje je da pitam?

  4. Malopre sam postavio sliku,ali nije izašla tamo dole gde su najnovije slike.Da li je u pitanju neki bag ili tako nešto?

  5. @yo, da je isti obrisao bih, aludirao sam na to da možda promeniš aziv definicije kako bi ljudi mogli da pročitaju ponovo i ove ostale, pšto je to jedan te siti izraz...

    nije trebalo da brišeš, bila je skroz ok definicija...

  6. sve si izgresio surovi ovo iznad.

  7. @trltrl: pogreši čovek, možda sam i ja bzbzbz :S

  8. Молим модераторе да баце поглед на следећу моју дефиницију:

    http://vukajlija.com/mora-da-je-nekom-popusila/126680

    и установе да није случајно плагијат јер не могу да верујем да нико ово још није дефинисао!? данке шен унапред

  9. Дефиниција није плагијат док се не докаже супротно! :)

  10. Фала. Боља опција је да се брише у почетку ако је плагијат него касније... :)

  11. Malopre je musssashe nesto izdefinisao, u nameri da to ljudi skontaju i glasaju pozitivno - ljudi nisu shvatili, dobio je skor dva na prema jedan. Moja defka je ispisana odmah nakon njegove http://vukajlija.com/2-1/126718
    i devet ljudi je skontalo o cemu se radi. Ne moras da je vratis, ko god da ju je skinuo, ali to je samo znak da si peti koji nije razumeo. Mi se sad ovde jos uvek smejemo, a ti si tek sad shvatio ;]

  12. saveti u vezi sa čim?

  13. pa mislim da je najbolje u domu za nezbrinute teme, pošto čini mi se da nažalost ne postoji adekvatniji podforum. sve u svemu, odaberi neki koji se tebi čini najzgodnijim, samo da nije ovaj, sve vezano za vukajliju :D

  14. Zy, sad ću ja da prionem na posao...
    Nemoj da bataljuješ, ti si uvek od pomoći.

  15. Da li bi moderatori mogli da opomenu sevasta i ZERO COOLa - sve vreme daju moje lične podatke na četu, bez mog prisustva i dozvole. Nije prijatno, jer na sajtu ima ljudi kojima je dosadno pa se sprdaju na prostački način.

  16. Опомињу се Севаст и Зирокул (како већ) да не остављају личне податке других чланова на чету.
    Пошто тамо нисам присутан, а ако се настави с тим, ЈТУ, пријави ми, па да реагујемо.

  17. kada su okupljanja vukajlijaša?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.