^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Tri moda u isto vreme, nula odgovora na moje pitanje.

  2. da je pitanje iole umesno usledio bi odgovor, ali hajde da odgovorim: protekcije ce biti dokle god je ti budes projektovao.

  3. Suki, dečko mi psuje kevu, ona mrtva ladna. Mislim da nema smisla, ali hvala ti na odgovoru.

  4. Pitanje za sve moderatore:Sad nakon ovoga svega,da li mislite da javno opštenje sa pojedinim autorskim majkama(opet napominjem,nikoga lično nisam spomenuo) utiče na rad sajta, na sam izgled sajta, i dokle majku mu? Da li možete da uradite ono što je svrha, da date ovom sajtu normalan izgled, da ne bude da pojedini članovi, uđu na sajt i prve reči mu budu: Gde ste kurve? Majku vam jebem?, ili: Gde ste pederi???
    Znam da ne lečite nikoga, izlečite sajt od ovih stvari, molim vas?

  5. Вукајлија није психијатрија, нити поправни дом.
    Чланова има на стотине и те ствари нису неуобичајене.
    Сваки следећи пост везан за мајке и псовање посматрам као спам.
    Толико.

  6. tt pa nije ti ona majka da te brani. mi moderatori jesmo tu da pomognemo, ali ne mozemo da vaspitavamo redom clanove. samo iskuliraj, jaka stvar neki tamo levi bezvezni tip nesto laprda, budi iznad toga pobogu.
    uveravam te da nema protekcije. stvarno nema. a cak i da ima, ti bi imao proetkciju kao priznatiji autor.

  7. @psv:
    cet ko cet, uglavnom pun bezveznjakovica. ne moze se praviti privatna zurka.

  8. Samo ću ti se zahvaliti Suki na odgovoru jer ne smem više da pišem. P.s. Hvala i na ovom da sam priznatiji, ali meni nikakva protekcija nije potrebna. Živ bio.

  9. Da li na ovoj temi smem da postavim pitanje tipa:

    Dragi moderatori da li ću biti banovan ako objavim definiciju-da li će definicija biti obrisana-da li je dozvoljeno postavljati ovakve definicije?

    XYZ

    definicija:jgddjzgllkfzzkgk
    primer:djdtjzdtdzdzd

    Meni se čini da tu zapadamo u logički paradoks.Ako postavim to pitanje definicija je objavljena,jer forum je javan.Istina ne na mestu gde treba već na forumu.Meni se čini da je mesto za to ipak PVT.
    Ali,ja pitam a vi se dogovorite pa mi odgovorite,pa će ubuduće biti tako.

  10. najbolje je da probas da objavis pa ako prezivi prezivela je. sigurno neces biti banovan zbog definicije. probaj i ne pitaj nista ovde:d

  11. Jel mozete da mi vratite ove dve definicije sa groblja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    i
    http://vukajlija.com/vodjenje-ljubavi/53482
    (nije plagijat 100%)
    Procitajte bar...

  12. ZANIMA ME TACAN RAZLOG ZBOG KOJEG SAM BANOVAN.

    Odnosno moderator koji je stavio ban na moj profil.

    Ako nije problem da se pojasni, posto mislim da sam banovan bez razloga...

  13. NE ZNAM KO JE STAVIO BAN NA TVOJ PROFIL TACNO, ALI BANOVAN SI ZBOG VREDJANJA, I ZALBE CLANA, SASVIM OPRAVDANO. SVI MODERATORI SU SE SLOZILI OKO TOGA.

    POSTOVI SA ZALBAMA SU OBRISANI ZBOG OPSCENOG IZRAZAVANJA TEBE I NJEGA. OBOJICA STE BANOVANI INACE.

  14. banovan bez razloga? nemoguće.

  15. Ako mislite na dupli nalog "1d10t", koji znamo ciji je, a i koji me vredja konstantno i gde stigne, pa sam banovan zbog odgovora na njegova vredjanja u PVT porukama...onda neka vam taj ban ide na cast.
    Cisto da se zna da autori koji zapravo pisu definicije i na neki nacin gledaju da doprinesu vukajliji nemaju nikakvu prednost nad laznim profilima bez ijedne definicije, napravljenim radi vredjanja.
    hvala.

  16. ja vas sve podjednako volim.

  17. I meni ste svi vi isti i jednako dragi srcu mojemu.

  18. bushido: "Ako mislite na dupli nalog "1d10t", koji znamo ciji je"

    --
    MI znamo, ti (ili ako više voliš da sebe pominješ u množini :p VI) samo misliš da znaš :-)

    šalu na stranu, ako smo pogrešili, jebiga, izvini, ali ako smo ispravno postupili sve će biti dobro. Nismo ti nogu otkinuli džizs krajst.

    ode ovo meni na čast.

  19. Jel mozete da mi vratite ove dve definicije sa groblja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    i
    http://vukajlija.com/vodjenje-ljubavi/53482
    (nije plagijat 100%)
    Procitajte bar...
    Zasto ne odgovorite sa Da ili Ne!?
    HVALA!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.