^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Prva da druga ne. Jos juce ti je vracena ta prva.

  2. izvin'te, ali na ovoj pored imena autora (znaci mog nika) ima nekakav link #zanimanje #seks pa se pitam sta mu to sad dodje. ovaj link zanimanje vodi ka definiciji banderas, a seks vodi ka mojoj def. u cemu je fora sa ovim?

  3. Е,видим да многи каче слике уз коментаре,али мени то не успева.Како да на свој пост додам и слику?

  4. И на постове у форуму, и у коментарима дефиниција качиш слику тако што копираш линк стране на којој је слика (http:), с тим што се у посту слика види, а у коментару само линк који води ка слици.

  5. Izvinite, a kako se taguje (konkretno #fist), šta se odvaja zarezom?

  6. napises fist u polju za tagovanje kad pises novu definiciju.
    ako ima vise izraza odvajas ih zarezom.
    ne stavljas #

  7. i nemojte stavljati u tag sam naziv izraza. dakle ako je izraz BUBULJICA, ne želimo da tag dole bude bubuljica.

  8. po kom kriterijumu se odredjuje sta je za brisanje jer je degutantno? mislim, ako neko napise nesto ruzno za zene to se odmah brise jer je degutantno, odnosno vredja zenski deo vukajlijaske populacije, a kad neko napise nesto ruzno u vezi SPC sto mene vredja kao pravoslavca, to se oznacava kao humor. da li je moguce brisati takve definicije jer su uvredljive?

  9. po kriterijumu vecine, kao i sve ostalo u zivotu...

  10. nemoguce. kad neko omalovazi zene, dovoljno je da se jedna osoba pozali ili da to vidi moderatorka. nikada nije potrebno da se 10 osoba zali na jednu definiciju. da li cete obrisati definiciju ako se ja pozalim da me vredja na verskoj osnovi?

  11. predlozi u temi definicije za brisanje. mozda da, mozda ne. zavisi koliko si uvredljiv.

    nije bas tako kao sto pricas.

  12. Mozete li da odbanujete Lotosov Cvet sad?Proslo je 24h.

  13. Dragi moderatori, neka spodoba me je hejtovala. Lik mi je ladno spustio minus na svaku definiciju, opala mi popularnost za petsto. To se pretpostavljam desilo nocas ili jutros, mora da je hejt jer nema teorije da mi je neko procitao svih 450 defki za kratko vreme. mora da je taj i dupli nalog.

    Molim vas, vratite mi popularnost. Unapred zahvalan.

  14. Ko je zadužen za brisanje definicija? Jedan moderator ili ceo tim? Voleo bih da mi se objasni zašto je definicija "Č=" obrisana, tj. od čega je to plagijat?! Ja sam pretraživao već takvu definiciju pre postavljanja i NISAM JE NAŠAO! I šta fali definiciji "Žene = Ne možeš s njima, ne možeš bez njih." ?? Ovaj sajt treba da ima opušten karakter, a ne strogi književni. Da ne pominjem samo koliko "vulgarnih" definicijama (one prepune psovki) ima koje su popularne i koje još uvek niste obrisali, a ovih par mojih ste prosto morali! Mislim, stvarno vam hvala što mi ubijate volju za rad!

  15. Definicija za "Č=": xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.