^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Šta se dešava sa pretraživačem definicija?
    Više ne izbacuje rezultate, nego mora da se kuca cela reč?
    Ne znam da li je možda i do mog browser-a, ali više ne vidim rezultate, kada tražim neku defku...?
    Nije valjda ta opcija izbačena...?

  2. Jel' za to postoji neki razuman razlog?
    Jeste li svesni koliko će plagijata da bude sad?
    Samo ste sebi uskočili u stomak, biće mnogo više posla za vas... bar ja tako mislim...

  3. Tako je odlučio administrator sajta i moderatorski tim.

  4. Nemam pitanje, samo hoću da podržim Minga. Smatram da nije postojao valjan razlog da se izbaci ono što je dobro.

  5. Dobro, a ja sam ovde manje važan i stoga mi ne morate odgovoriti na pitanja.

  6. Korleone hvala na obaveštenju... :)
    Evo glas "jednog iz mase"...
    Stara pretraga je bila mnogo bolja, u odnosu na ovu "nasumičnu", koja traži reč po definicijama, a ne po naslovu...
    Mislim da će autori na taj način praviti mnogo plagijata, što nije u interesu ni autorima ni modovima. Na stari način sam se vrlo lako mogao uveriti da definicija već postoji, sada su stvari samo iskomplikovane.
    Ako moja malenkost može da utiče na to da se vrati stari način pretrage, bio bih vam veoma zahvalan, kao i većina autora, cenim... :)

  7. @cw3le
    Dfinicije se brišu ako moderetor subjektivno proceni da treba da se ukloni, ako veruješ da si ošećen, slobodno prijavi. Moderetor koji je obrisao trenutno nije aktivan, ali vratila sam ti definiciju. Nešto nećemo vratiti i trebalo bi to da razumeš jer se vodimo po nekim kriterijuma koji zavise od dosta faktora.

    @Ming, @Reservoir dog
    Mnogi su se žalili na tu pretragu, kao i na redizajn, kao i na gomilu stvari, pa smo se naviki.
    Predlozi idu na drugu temu, zamolila bih.

  8. Dobro, hvala. Ali idalje stojim pri gore rečenom da bi trebali malo "popustiti kaiš" po pitanju pravila za definicije.

  9. @shiva
    Ming je postavio 2 pitanja citiram :"Šta se dešava sa pretraživačem definicija? Više ne izbacuje rezultate, nego mora da se kuca cela reč?". i konstatovao da će se time povećati broj plagijata. Ja sam naglasio da nemam pitanje nego da hoću da podržim Minga jer je njegova konstatacija apsolutno na mestu, i čudi izbacivanje dobre opcije. Nijedan od nas dvojice nije ništa predložio tako da nemamo šta da tražimo na temi koja se bavi predlozima, hvala lepo.

  10. Mislila sam da AKO želite nešto da predložite, to ide tamo, nisam vas oterala. Ming je pitao i dobio je odgovor, sve dalje se odlazi u diskusiju, a ovo je tema za pitanja i odgovore.
    Molim lepo.

  11. Izbačeno je zato što su drugi predlagali da se izbaci :) Najbolje je da postoje obe vrste pretrage i verovatno će i biti tako, ali ne znam kada.

  12. Потпуна слобода човече:) Постаћу плагијатор сопствених идеја, а и туђих наравно. Све у акцији, дајте свима шансу. Ко што рекох на почетку, потпуна слобода:Д

  13. generalno plagijat se ne trazi pretragom istog imena. ovako se mnogo lakse pronalaze slicne definicije. a nisam proveravao ali kapiram da hiljadu posto prvo izbaci rezultat pretrage koji pronadje u naslovu, pa tek onda dalje... ako nije tako to bi taako trebalo.

  14. Не знам у другим браузерима али мени у Хрому проналази само Е и А, две дефиниције сам данас написао које постоје већ, пре тога претражио и није ништа пронашао...осим а и е. А имају индентичан назив.

  15. Pa opet ste mi obrisali definiciju "Č=", http://vukajlija.com/c/95881 ! Od čega je bre to plagijat?!!

  16. Plagijat
    definicija je po sadržini veoma slična nekoj drugoj definiciji

    http://vukajlija.com/c/78427

    jebi ga...
    pričam ja plagijat pogrešna reč, ljudi ne čitaju objašnjenje, promeni kajzene razlog brisanja...

    btw, znam da nije namerni, i da jednostavno nisi video. samo je prejaka malo reč stavljena, al ajd.
    nemoj da se ljutiš Č=

  17. pvt - lud
    pre 2 minuta izmeni obriši
    Da mi nije neko nacepao minuse u poslednjih desetak minuta?
    Možda destak minusa.Nisam siguran.

  18. ako jeste, neko je od onih koji ti nisu u minusu, pa je skoro nemoguce provaliti.
    sumnjas li na nekog?

  19. hahahahahha.
    Ne sumnjam ni na koga.
    Pa šta ja imam da sumnjam.Mislim da se radi o 3 do 6 minusa.
    A nek neko od moderatora poveri ako hoće.
    A što se tiče PVT-a,ne želim da šaljem ikome od moderatora bilo kakve privatne poruke koje nisu vezane za Vukajliju,jer osim Vukajlije nemam nikakvih dodirnih tačaka sa moderatorima.Ako se možda nekada upoznam sa nekim od modova (u šta čisto sumnjam),možda ću nekoga pozvati na zajedničko putovanje,ili pitati za savet kako da rešim neka važna pitanja u svom životu.Za sada možemo da razgovaramo samo o Vukajliji.
    I još jedno pitanje.Da li negde na sajtu postoji tema ili tako nešto gde autori mogu da daju svoje impresije,mišljenja,primedbe,žalbe i pritužbe na moderatore i njihov rad.Ne mislim na temu-Novi moderatori,penzioneri i izbori- već samo mišljenje,bez pretenzija na mesto moderatora.
    Mislim nemojte da se plašite moderatori,ne bih ja da vas plašim,neću ja da kontrolišem vaš rad-niti imam takve mogućnosti,samo pitam da li postoji neka tema za tako nešto.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.