^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. pazi, baaaas je tesko. ne zezam se. najiskrenije.
    ako ti neko zaredja hejt, pa ti ode u minus (dao mnogo vise neg nego poz), lako se nadje. ako je neko sto ti davao pluseve pre, nije bas lako.
    a 3 do 6 nije hejt... mozda ispao da ti vise njih dali minuse na skorasnje definicije. desi se.

    tema mislim da ima, ali nisam siguran...
    cekaj da vidim.

    EDIT: ne mogu da nadjem. otvori dusu na onoj novi moderatori. samo bez vredjanja.

  2. Stvarno nije bitno.
    Nijedna slika mojih definicija nije vidljiva.
    Sve definicije su stare satima.
    Da li mogu da se izbrišu ovi moji postovi sa ove teme.
    Stvarno su bezrazložni.

  3. ko zna... desi se.
    nemoj da ih brises, nista nije lose. mnogo je bolje ovako nego privatno, posto i drugi autori i moderatori mogu da prate, i vise njih da pomogne, ukoliko se javi neki problem.
    a nisu bezrazlozni. ova tema je bas za ovakva pitanja, i nije lose da ima neka istorija, ponekad se nadje neki odgovor negde.

  4. @zyc
    32924 +
    12528 -

    ali mislim da ovo racuna i obrisane definicije, posto je iz statistike glasanja.
    nema vise ono za da ispise.

  5. Zašto je obrisana moja definicija Aka???
    Ako je iko od vas ikada riješavao ukrštenicu, čuo je za ovaj pojam. Jedina luka u Izraelu, po ukrštenicama, ispada da je Aka. Hoću definiciju nazad. Tražila bih ovo na drugoj temi, ali me ovaj novi izgled sajta zbunjuje...

  6. Nema veze, meni je dobra. :D Veoma frustrirajuće pitanje u ukrštenicama, dosadili su. :D

  7. @celt

    Pa tek sad vidim originalnu definiciju, baš sam pokušavao da je pronađem kada mi je prvi put proglašena za plagijat, ali nije imalo teorije da je nađem, sve zahvaljujući novom načinu pretrage.

    Ok, nema ljutnje, volim kad sve ima svoj adekvatni razlog. Peace and Č=. :D

  8. nije to zahvaljući novom načinu pretrage, ali nema veze :)

    onaj stari način je za štagod da ukucaš a nije tačan naziv neke definicije izbacivao da ne posotji.

    kako bi tačno sa onim starim to pronašao?

  9. Zašto ste mi obrisali definiciju xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx? :-)
    Nemojte da zezate, super je defka. Nema ni e od eksplicitnog vređanja.
    Može li da se vrati? :-)

  10. po zelji vraceno :)

  11. Moja krivica, nisam ni pogledao ko je napisao, odmah sam obrisao kao eksplicitno vredjanje tebe

  12. Nema veze, bitno da je vraćena :-)
    Sorry za spam.

  13. Mogu li da se skinu tagovi sa ove moje definicije - http://vukajlija.com/10-korisnih-saveta-ako-se-nadjete-u-latino-sapunici/91089 ???

    /скинуто

  14. Šta označava ovaj tag #FIST? Jer to neka skraćenica ili sam ja mnogo glup? :)

  15. Hvala, Barracuda! :)
    Ipak sam glup :)

  16. neko me upravo hejtuje, i to zestoko, za 3 sekunde mi skinuo 10 poena
    edit: ukupno mi je skinuo oko 40 poena

    sredjeno, hvala.

  17. sredjeno (nisam ja sredio) :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.