^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Нешто не ваља,имао сам око 950 поена кад сам се улоговао пре 2-3 сата,а сад имам 921,молим вас проверите да није неоснован хејт.

  2. mislim da je sada ok.

  3. Хвала пуно,сад је ок.

  4. Surovi i ekipo. Moj sin oće da otvori nalog na Vukajliji.
    Oće da mu nik bude mali srpski vampir. Otvoriće je sa ove IP adrese.
    Pitanje je, da li je problem da to uradi i da li postoji mogućnost da ga banujete kao dupli nalog? Obećavam da ću paziti šta mala baraba radi, a pošto će se logovati sa moje IP adrese mislim da ne bi trebalo da može da daje meni pluseve.

  5. Мени не смета, поштено. Али без лајковања тате:)))

  6. Ako mozete da odbanujete Lotosov cvet,zamolila je da je banujete na jedan dan da bi mogla da uci i sad je prosao taj dan.Molim vas.:)

    /odbanovana

  7. @psv: Surovi i ekipa odobravaju ovu akciju. Žmurimo i na eventualni lajk ćaleta, jer nije valjda blesav ocu minus da lupi pa čudo da ga snađe.

    @shana i lotosov cvet: ja zaboravio, izvinjavam se što nije bilo ranije.

  8. Da sam lud,to se zna,ali izgleda da sam i glup.
    Da li mogu da zamolim cenjene moderatore da mi objasne zašto je obrisana ova definicija:

    http://vukajlija.com/arti-farti/96841

    Naravno,vidim da piše da je u pitanju eksplicitno vređanje,ali i pored velikih napora moj,za ovakve situacije neuki,mozak nije uspeo da shvati ko tu koga i kako vređa.Ukoliko cenjeni moderatori ipak odluče da definicije nije eksplicitno vređanje (što im ja ovom prilikom i sugerišem),molim da se definicija povampiri iz groblja i vrati na svoje zasluženo mesto među ostale moje perfektne definicije.

  9. Zbog primera, sto i ti vidis. Nisam je ja obrisao, tako da ne znam. Mozda je i nesto okolo bilo sto je vodilo definiciji, pa i to moras da uzmes u obzir.

    Moze da ti se vrati bez primera, ili da definises novu bez.

  10. Primih PVT sledeće sadržine:
    ----------------------------------------
    Артемида
    pre 17 minuta

    Одјебао од мене и спомињања мог надимка?
    Који проблем ти имаш?
    ----------------------------------------
    Na forumu sam ranije pročitao da vređanje putem PVT-a nije zabranjeno ali je kažnjivo.Ne bih da ja sudim da li je ovaj PVT vređanje ili ne-ima mudrih glava zaduženih za to.Samo bih hteo da obevastim moderatore i ostale autore šta se dešava i da jednosatavno objasnim moje viđenje situacije.
    Dakle ja samo pokušavam da definišem pojam koji je zadala organizacija FIST a koji glasi arti-farti.Dakle organizacija FIST,a ne ja.Ništa ni više ni manje.Ne vređam nikoga.Ne kršim pravila.

    Pitam moderatore:
    1.Da li je ovo još jedan pokušaj de me neko izbaci sa sajta?
    2.Dokle će moderatori da tolerišu ovakvo ponašanje prema meni?
    3.Zašto mi se brišu sasvim pristojne i izuzetno inteligentne definicije?
    4.Zašto se bez objašnjenja brišu teme koje otvorim na forumu?
    5.Zašto sam banovan poslednji put?Ako se iko toga uopšte i seća?
    Nadam se da u pitanju nisu,zavist,mržnja,glupost ili nešto od toga.
    6.Da li u svemu ovome učestvuju svi moderatori ili je to delo pojedinca ili grupe?
    7.Da li je moguće javno reći ko i šta ima protiv mene,pa makar to bio i neko od moderatora?
    Ako smatrate da su ovo previše teška pitanja za javnost,slobodno obrišite ovaj post,pa mi odgovorite na primer na PVT.
    Ako smatrate da ja pričam budalaštine,ne morate ni da mi odgovorite.
    To je vaše pravo.Ja i tako nisam ovde da se zamajavam sa moderatorima već da definišem i da čitam definicije.
    Poneki put kada baš preterate,ja moram da reagujem na neki način.

  11. Твој случај ће бити поменут на редовној седници модератора. До тада настави да пишеш дефиниције.

  12. 1. Не.
    2. Понашање и третман је према свима исти.
    3. Такве се не бришу.
    4. Зато што су вероватно бесмислене или постоје већ такве.
    5. Због вређања.
    6. Модератори све раде заједно.
    7. Нико.

    Е сад, да разјаснимо, пошто си се убацио у нову улогу глумљења невинашцета...
    Да ли ти мислиш да је у реду вређати мене како год стигнеш и успеш? Користиш мој надимак кад год се нађе пприлика за то. Обрисано је, али могла бих и ја јавно да напишем какве си ти увреде мени упутио на пвт.
    Немој да глумиш жртву, то што сам ти трн у оку не значи да је дозвољено вређање, а пвт је на месту, после све што си ти мени написао, само што то није изнесено јавно.

    Едит, ако је неко био поштеђиван бановања онда си то био ти.
    Знам да си жељан пажње више него ичега, али потруди се да је привучеш некад добром дефиницијом а не паљбом по мени.

  13. Kako je moguće da mi neko obriše privatne poruke?
    Poruke koje sam ja pisao nekome drugome i poruke koje je neko drugi pisao meni.
    Mislio sam da su to privatne poruke i da niko osim mene nema pristup njima?
    Da li grešim ili je stvarno moguće da se to uradi.
    Ako je moguće i ako je neko to uradio molim da mi se objasni zašto su mi brisani PVT-ovi i ko je to uradio.
    Nisam baš emotivno vezan za PVT-ove,ali u ovoj situaciji bi mi dobro došli da ih objavim i da se lepo vidi ko je koga vređao i kako.
    Meni neki moderatori povremeno govore da sam ja nekoga vređao,a ja tvrdim da nikada nikoga nisam vređao.Ako zaista jesam neka neko lepo kaže,kada,koga i kako.Šta sam kome rekao-recite javno!Citirajte me.Dajte link prema forumu.Dajte link prema čatu.Bilo šta.I banujte me.
    Da ne širimo temu,samo pitam da li je moguće da mi neko briše PVT-ove bez mog znanja,i ako je moguće,ko je to uradio i zašto?

  14. Kako je moguće da mi neko obriše privatne poruke?
    -klikom na dugme obrisi.
    Poruke koje sam ja pisao nekome drugome i poruke koje je neko drugi pisao meni.
    Mislio sam da su to privatne poruke i da niko osim mene nema pristup njima?
    -osim tebe i osobe sa kojom si se dopisivao.

    Ako je moguće i ako je neko to uradio molim da mi se objasni zašto su mi brisani PVT-ovi i ko je to uradio.
    -ja sam tvoje brisao zato sto si mi dosadjivao, i pravio mi guzvu na forimu. Za druge ne znam
    Meni neki moderatori povremeno govore da sam ja nekoga vređao,a ja tvrdim da nikada nikoga nisam vređao.Ako zaista jesam neka neko lepo kaže,kada,koga i kako.Šta sam kome rekao-recite javno!Citirajte me.Dajte link prema forumu.Dajte link prema čatu.Bilo šta.I banujte me.
    -ja sam bio licno kad si vredjao jednu autorku, nakon celodnevnog tvog pricanja kako i za najmanje vredjanje treba neko da bude banovan, pa cak i moderator. i banovao sam te, po tvojim uputstvima.

    *Da ne širimo temu,samo pitam da li je moguće da mi neko briše PVT-ove bez mog znanja,i ako je moguće,ko je to uradio i zašto?
    -moguce je, ja sam briso pojedine gde si razgovarao samnom, zato sto si mi zatrpavao pvt temu porukama koje su vezane za vukajliju i trebale bi da su na ovoj temi. pretpostavljam da su i druge obrisane iz potpuno istog razloga.

  15. Zdravo ljudi... Pokušavam da na'vatam Kaizena za neke predloge, ali se oni obrišu, pre nego ih on vidi! To znači da su realizovani, i da nema potrebe da se on opterećuje tim glupostima!
    Elem... radi se o evidenciji prisutnosti sajtu.
    Predlog je bio da se na dnu stranice, prikažu članovi koji su on-line + gosti, koji su na sajtu u tom trenutku!
    Dakle, ako je obrisano, znači da već to imamo... Uputite me... Gde je?

  16. Na "Autori" mozes videti koji su autori tu a koji nisu, oni cija su imena i avatari tamnije boje su tu, ostali nisu. A i pise kada im je bila poslednja aktivnost.

  17. Ma znam to... al' je brate, nekako nepregledno! po nekad, ima hiljadu ljudi na sajtu, trebaš promeniti 10-15 strana, dok ne dođeš do onih, koji nisu!
    Ne mari... nisu razumeli šta sam 'teo reći... Drugi put...

  18. medicuse, fora sa tim je da to proširenje, iako ne deluje tako, dosta uspori sajt.

    ranije je bilo više, ali je smanjen broj zbog celokupne brzine rada sajta.

    p.s. nije to obrisano iz predloga, svoj predlog pronaći ćeš pod odgovorajućom tačkom na toj temi, pojedinačni postovi se brišu zbog preglednosti. kaizen daje odgovor u svom postu i editom dodaje odgovore na odgovarajuće tačke.

  19. Ma ne Surovi... Nisam toliko Blup. Predlozi idu redom:
    80.
    81.
    84.
    85.
    ...
    Shvataš! Ali ok. razumeo sam o čemu se radi... Jednog dana, kad podška (tehnička) sajtu bude veća. Priznaćete, biće to prijatna promena!

  20. ahaa, jbg, ja sam malo na brzinu posto mi se ucinilo da ti mali prst nesto sdmo prica :D

    da, da to je nesto sto svakako treba da bude napravljeno kada bude bilo tehnickih mogucnosti.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.