^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Било је већ таквих проблема, жалили су се људи да не могу да гласају на неке дефиниције.
    Проблем је у ИП адреси. Ако са неким делиш ИП адресу (мислим да то важи за кабловски интернет и то онај са статичком ИП адресом, јер све кориснике иза рутера интернет види под једном адресом, иако сваки корисник има различите приватне ИП адресе) онда не можеш да гласаш јер је већ неко са те ИП адресе гласао. А онемогућено је да се гласа два пута са исте ИП адресе због дуплих налога.
    Нема решења за тај проблем.

  2. Vidis Marijana, ne razumem se u te IP avanture ali ovo mi se prvi put desava posle godinu i 3 meseca na sajtu.

    Dobro ako nema resenja, nije ni toliko bitno da li cu glasati. Meni je vazno da procitam, a autoru sta da radim, ostace uskracen za plus. :)

  3. ušla sam u arhivu, da prelistam definicije od pre nekoliko dana, i interesuje me šta znači ona brojka između vremena definisanja i naslova definicije?
    varira od 0 do negde 50, i ne mogu da provalim o čemu se radi?
    nisu komentari, nije popularnost, i baš sam radoznala da saznam:)
    hvala

  4. Значи однос гласова те дефиниције:)
    ако је било 50 плусева и 2 минуса , писаће 48

  5. pre 5 min sam imala 1471 sad 1463 poena, na nekoliko definicija dobih minus.
    jel to hejt?
    proverite mi molim vas

  6. ТЂ проверила сам немаш хејтера.

  7. Desni klik na sliku pa "View Image" da se lepo vidi

  8. Okej, ukapirali smo i videli.
    Aj sad oladi, i nemoj vise da pravis duple naloge da ti ne banujemo orginalni. Jel jasno?

  9. Зи, сматрај то сређеним ;)

  10. sredjenim u samom korenu da dodam.

  11. Хвала колега, волим кад се надовезујете :)

  12. U ovoj temi možete postaviti bilo kakvo pitanje u vezi sa sajtom i dilemama u vezi sa definicijama. Moderator koji je trenutno aktivan će vam odgovoriti.

    U CILJU PREGLEDNOSTI TEME, SVAKI MEDJUSOBNI RAZGOVOR ILI POST KOJI NEMA FORMU PITANJA VEZANOG ZA SAJT BIĆE OBRISAN. ISTO VAŽI ZA OFTOPIK ILI SPAM. SVAKI PONOVLJENI OFTOPIK I SPAM ZA SOBOM POVLAČE BAN, BEZ PRETHODNOG UPOZORENJA.

    Чисто да освежим :)

  13. А зашто уопште да се банује Инсолент?

  14. Џими, био си мод, и мислим да знаш које су опције и разлози за бановање :)

  15. Знам, зато и питам. Је л' нешто урадила? Нисам био цео дан на сајту, па нисам у току.

  16. То је између модетарора и члана, тако ће и остати.

  17. Jel mozete da mi vratite ove dve definicije sa groblja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    i
    http://vukajlija.com/vodjenje-ljubavi/53482
    (nije plagijat 100%)

  18. Imam nekoliko pitanja za moderatore, a pošto pretpostavljam da i ostale članove zanimaju odgovori na ova pitanja, postaviću ih ovde:
    1) Da li je nazivanje mene i moje majke kurvama i prostitutkama dovoljan razlog za ban?
    2) Zašto, i pored priloženih dokaza o vređanju (screenshot koji ste dobili juče) Bushido nije banovan? Da vas podsetim, prvi screenshotovi sa uvredljivim komentarima su vam poslati pre mesec-dva, i tada mi je rečeno da će akteri, ako nastave sa vređanjem, biti banovani, a tada su prošli samo sa opomenom jer su dokazi „zastareli“. Moj brat je juče zasluženo banovan zbog spama i duplih naloga, mada bez prethodnog upozorenja i opomene, a Bushido i pored opomena zbog vređanja nije.
    3) Da li je u redu da se neko optužuje javno za dupli nalog, bez prethodnog pregleda i provere dokaza?
    Tražim argumentovane odgovore, a ne odjebavanje. Hvala unapred.

  19. posto sam jedini trenutno prisutan, ne zelim da mislis da te kuliram, ali posto juce nisam bio citav dan na sajtu ne mislim da treba da ti dam odgovor, tj. smartam da ima upcuenijih.

    1)jeste.
    2)kapiram da treba i on da bude,

    ali cisto ovako iz ugla nekog sa strane, svako moze da napravi sliku koja simulira skrinsot i njom nesto tvrdi. ne kazem da si to uradila, niti sam procitao sta pise na onoj slici, samo kazem onako, moze sad busido da posalje skrinsot sa nekim sedmim tekstom...

    3)nije u redu.

    doci ce vec neko i dati normalan odgovor na tacku 2...

  20. 1. Јесте.
    2. Због тога што природа те "конверзације" није црно бела, вређање је обострано, и због тога што се пријава Бушида дешава сада, а свађа је започнута пре 20 дана. Када се прочита тај скринпринт, очигледано је да је то препуцавање "је теби ти мени". У сваком случају осуђујем обојицу, али самим тим што пријава Бушида није стигла од тебе, него од твог брата, који га уз жалбу назива и ретардом, и уз то долази после не знам колико дана није у потпуности правоснажна. Али ће бити банован.
    3. Није у реду, и где је ко био оптужен за то?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.