Prijava

Svaka ideologija je gledano iz perspektive čoveka kao pojedinca glupa da gluplja ne može biti, ali je evidentno da je ideološko delovanje oblikovalo svako društvo. A nijedna ideologija se ne može ostvariti onako kako piše u programu stranke ili manifestu pokreta. Toliko i o anarhizmu, nije ni bolji ni lošiji.

Анархија на Вукајлији, банујте модове!!11

Pa da,GM,znam ga samo iz tih nenormalnih klipova,lol
A lik je,uvek sjebe ostale u raspravama

AAAAA! ENO GA JEDAN!

uvek sjebe ostale u raspravama

Па сад... ако је у близини вода :)
А и то само док се војвода не ввати.
После че да осети чави кове од банане. хохохохо

ANARHIJA ALL OVER BAŠČARŠIJA

Nabijamo anarhiju na kurac

Ako moze lock i samarcina anarhisti

momci kakve su ovo uvrede i prozivanja javna, a ja nisam ni prisutan na temi cccc

I kad se oklizne na koru, nema da kuka kaka je vlast kad ne brani građane. Ima da bude anarhija za primjer!

Vi nemate pojma, crnite anarhiju, a o anarhiji znate samo ono što možete da doznate slušajući anarhističke pozerčiće. To je kao kad biste pričali o grandioznoj instituciji Ministarstva unutrašnjih poslova poznajući par uličnih kerova.

А и то само док се војвода не ввати.
После че да осети чави кове од банане. хохохохо

E,to bi veleo da vidim,njega i vojvodu u istoj emisiji. :)
Ove sto je sjebavao u raspravama u glavnom su bile neke mute,onaj iz obraza i slicni.

Vi nemate pojma, crnite anarhiju, a o anarhiji znate samo ono što možete da doznate slušajući anarhističke pozerčiće.

Па тема и јесте о њима, не о анархији :)

onaj iz obraza i slicni.

Хаха, сећам се тога. Која хаварија, целу емисију му понављао да је краљ Милутин био педофил, а овај се нешто дури... К'о два детета, јеботе.

Допуна:
ево га
http://www.youtube.com/watch?v=oc5UTjXCsP0&start=285
4:45, па даље. Не знам што не ради подешавање времена.

hahaha,bas cu pogledati da se prisetim koliko sam se smejao prosli put

Анархисти не јебу. Ако постоји идеална идеологија за клинце које нико не јебе два посто и људе који су неспособни да се снађу у суровом свету, онда је то мртва геј анархија.

Hahaha, "Senka na meščini". :D

Царе, ти имаш баш геј ник.

Бар се не завршава на 'би' лоло.

Озбиљно, по мени је већи анархиста Веља Илић него овај масни, лица украшеног мајонезарама које избијају од мастурбирања.