Prijava

Ponosan sam na ovu laž - TEMA TI JE PAMETNA

Duboko u sebi, ti znaš da je to ipak istina.

Počinjemo svesno da lažemo oko 4. godine života i to nikad ne prestanemo.
Meni to ne ide, ili se uživim u sopstvenu laž da ne znam šta je istina, ili odustajem brzo. Ili me uhvate.
Ponosno mogu da kažem da sam jako loš lažov.
Ovde se ne laže, ovde se do jaja troluje. Čak ni to, samo se glupira. Da ne znam kakvi su ljudi, mislila bih da je neki kupleraj ili klub merača spolovila.

mislim da je loša zamisao teme!

!!!AJDE SAD SVI DA NAPIŠEMO NEKU LAŽ OVDE!!!

mute smatram te za inteligentnog čoveka!
Ova tema postaje jama hrane

Moras da lazes do neke mere da bi se socijalizovao. Ne treba samo preterivati.

Umrla bi tema jebanje kad se ne bi lagalo.

Umrla bi tema jebanje kad se ne bi lagalo.

Mešja...rečeno je da napišeš neku laž, a ne istinu....

Jako zanimljivo mišljenje, Jezila.
Zanimljivo, ali ne i tačno.

Mnoga istražovanja su pokazala da je ljudski mozak sposoban da smisli laž još kao embrion. Mišljenje je ono što ljudska bića odvaja od maloumnih životinja, a homosapiens je u stanju da formira svoje misli još u najranijoj fazi svog života.
Naravno da se to, uz današnju tehnologiju, ne može sa sigurnosti izmeriti i dokazati, ali u toj najranijoj fazi postoje indikacije plavih nervnih signala, iliti termin kojim se u savremenoj medicini tvrdnje dele na lažne i istinite, iliti plave i crvene.

Izvinjavam se Kurde.

m00t JEBE!

Ja lažem samo na glupim temama, a tvoja to nije, molim te nastavi da otvaraš ovako poučne i zanimljive teme.

Има на Вукајлију лажова и лицемјера кол'ко те воља, охохохоооо, не бих мога' да их набројим кол'ко их има.
И то познатих аутора, можда су чак и модератори.

U skladu sa temom>

Tema JEBE!!!!

Ја увек лажем.
ЕДИТ: Сем кад не јебем.

zanimljiva tema,ali da

Koja vam je najuspešnija laž?

Da li se kajete zbog neke laži?

Da li ste ponosni na neku situaciju, kada ste lažima došli do nečega što vam je u datom trenutku bilo potrebno?

Najuspešnija što sam ubacio drugove sa 16 godina da sam izgubio nevinost sa kuravom u autu na proplanku. I to ona htela. Laž je uspešna jer niko od njih ne sumnja već 5 godina. A lagao sam da bi prestali da kenjaju o tome, smorili su me.

Kajem se što sam lagao za neke ljude, a nisam trebao.

Uspešno sam izlagao fakultetsku administraciju tužnom pričom i izvuko se da ne platim 7500 naknade za zakasnelu prijavu ispita.

лажи ме лажи, вероваћу све

vukajlija uopste ne baguje,ni malo

vukajlija uopste ne baguje,ni malo,bas je brza

vukajlija uopste ne baguje,ni malo,bas je brza, не нервира ни мало