Prijava

VUKAJLIJA UOPSTE NE BAGUJE, NI MALO,. BAS JE BRZA, NE NERVIRA NI MALO, UOPSTE..

a ja jebem...

i uglavnom ne lazem..

osim kad sam rekao da imam 19 sanitima...

u stvari imam 19 i po, ali sam morao da zaokruzim zbog "moj te pipo"..

Da li više lažu muškarci ili žene? Moderatori, ktitori ili obični autori?

Muškarci.
Moderatori.

Један мој друг је као клинац, можда је има 4 године, сломио нешто, а кеви је рекао да није он него сестра, и мама га питала како знаш да је сестра? Каже он, па рекла ми је, а сестра још није научила да прича лолололо

Једном сам слушо музике на мог мобилног. И ја скинио слушалице и извадио из телефона. И прошло пет-шест сати, кад ја ставих слушалице у уши док нису биле укључене у телефон. Кад оно из слушалица се чује крај песме "Рекли су ми да си плакала". Знаш оно, остало мало музике у каблу.. исто нако кад остане у цреву воде..

Ја лажем к'о псето.

nikada mi nije bilo jasno gde je ta žica zanimljivosti u laganiju prekom i čemu?
ne možete biti zanimljivi bez toga? manjka pažnja? vole ljudi da žive paralelne živote i ispituju memoriju, granice stpljenja i živaca? aj, aj, aj. predajem palicu, no me preocupa.

velika je razlika izmedju obicnog laganja i baronisanja
obicno laganje je kad se mora nesto slagati,npr kad neko slaze sefa da je bolestan,da ne ode na posao
a baronisanje je laganje da bi hranio svoj ego prestavljajuci sebe drugima u sto boljem svetlu i to rade kompleksasi najgori

varanje i baronisanje,2 totalno razlicita tipa laganja
odo

Ljudi na internetu...lažu?

Ovde se ne laže, ovde se do jaja troluje.

Znaš, sumnjala sam da si dupli jer su mi bili genijalni tvoji postovi, ali ovo je toliko naivno da si me sasvim razuverila. Ljudi na Vukajliji svesno i namerno lažu, i ne samo na vukajliji. Govoreći o internetu.

Da, kao anonimne internet ličnosti, zašto su vam potrebni dupli nalozi? Da li se u tami te potrebe ogleda tračak šizofrenije?

Pa, s jednog će biti cvetić-duga-jagodica-bobica sa svima, s drugog će jesti govna i napušavati da ne naruši "ugled" prvoga. Da zanemarimo to što time pokazuju da zapravo misle da je njihova originalna internet-persona važna i da je njen odnos sa drugim virtuelnim personama važan. To nije psihopatski, ali jeste neurotično u najmanju ruku i ukazuje na labilne i granične ličnosti.

Ja lažem. Tako se bolje osećam.

Ja bi to podijelio na laganje i na sranje-proseravanje. Eto.

Ја не лажем, можда пар пута у животу јесам за своје добро, јебига, бар сам признао.
Ал обично волим да се просеравам и баронишем на велико да свако укапира да је лагарија и испадне смешно после. Мада неке ликове у школи ложим ненормално али наравно кажем им после да их не цимам.

Evo, ja sam slagao za svoje godine.

Istina je da imam 17 godina i idem u gimnaziju "Rođa Raičević-Mrki" u jednom podkopaoničkom gradiću...