Помешао сам ауторе

  1. И ко који мој брише постове?

  2. Како, јеботе?

    Pojma nemam. Da li je Dzankee neko vreme drzao crnu pozadinu ili je imao nesto crno pa sam povezao. Pojma nemam lololo.

  3. E da i Billy Sharp i YeahBatch.

  4. Kad bolje pogledam ja sam pomešao bio pola Vukajlije.

  5. enemyoftheworld i towersofprague
    reme i remac
    dzimi, vlasinarb i valdemar
    johny i agilni
    manijake, fejsove i buksne djuture
    majav, vesnam i lemaja
    zoki munja i deky_aod

  6. Čini li vam se da onaj Stog sena briše komentare?

  7. Francky Delevra - Frenki Wilde
    Billy Sharp - YeahBatch
    Džimi - Džimiks
    vesnam - majav
    Remac - Reme

    Te ja mešam za sada :)

  8. Билија и мене мешате? Свашта...

  9. Pitaj moderatora ko je obrisao moje i Remeove komentare ovde, nisam ja sigurno. Verovatno da se ne bi prepucavali na temi. Da, Reme, pogledaj na definiciji Faktard da sam je više puta komentarisao, tu sam video kapućina i sad ovde kapuna pa sam ušao i video da nisu isti. Jbg, ne znam šta kapun znači uopšte, mislio sam da piše kapućin. Uostalom ova se tema tiče toga, ne znam što je spemuješ komentarima koji nemaju veze sa mešanjem autora. I opet, ko si ti da se tebi pravdam. Ako si nervozan, izloguj se pa prošetaj malo da se ohladi glava.

  10. Jebote Džimi i Džimiks ŠTAKOJKURAC?!

  11. E, da:
    MajaP i MarijanaP
    Sos i Ciklon

    Da, Gavran sa Mitraljezom i Klinkenštajn (whatever), imali su neku kao strip crno-belu sliku obojica, pa su mi zato bili slični.

    Je l' mene nekad neko meš'o sa nekim? :)

    Još sam u neverici da su Manijak i Buksnomanijak jedna te ista osoba!

  12. Ha, kurac, evo i ja sam pomešao ime tog autora. :D Lik se zove Andonov. :D

    Да, да! Андонов. Сад сам баш наиш'о на чо'ека на форуму, па рекох да напишем овде, а тек сад видим да си едитов'о пост. :Д

  13. Rahmetli kaže da me je pomešao sa SasvimNebitnom, otprilike vidim vezu, al' da ipak pitam što. :)

  14. pa zensko si. Sve zene su iste. A pocinje ti nik na s. Ja sam jednostavan decko, ne mozes da ocekujes da gledam sva slova. Gledam samo prvo.

  15. rahmetli babo atif i salmonel
    imaju identičan način smaranja..

  16. Pa kako onda nisi sa Srnom? I ona ima na ''s''. :) Ali dobro, bar da me neko sa nekim pomeša, mislim da su me i spavalicom mešali, i to je to. :)

  17. E, stvarno jako podsećaju salmonel i rahmetli, jako... I onaj Pazlfoks, u stvari gužvač postelja mi tu nekako stoji...

    Neš Bridžis i Ludi Čak

  18. rahmetli babo atif i salmonel
    imaju identičan način smaranja..

    vidra je najduhovitija riba na njukajliji he he. nju nikada ne mesam ni sa kim gegegege
    Steta sto nema veze sa ruskim, al jbg, ne mos bit savrsen

  19. Pa ne znam, meni nije ni Salmonel bio smarač neki, ali ajde...

    Devetar i Drogirana Veverica mi se sad desilo da pobrkam.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.