Prijava

Наркомани, вечити студенти, дебели људи, коцкари, интернет зависници, осуђеници, шкртице, трачаре, алкохоличари, сексуални манијаци, водитељи са Пинка, перверзњаци, штребери, депресивци, домаћице, убице и прогонитељи. Људи који једноставно нису знали да нађу меру...

На шта сте ви слаби, са чиме никада нисте знали (а и не желите да научите) да баратате?

Jbt...nasao sam se na 4 mesta u ovom tvom spisku...

Ne mogu i neću da se prilagodim promjenama koje današnji način života nalaže.

Hoće mi se da živim pa makar i protiv logike. Neka i ne vjerujem u poredak stvari na ovom svijetu, ipak su mi mili ljepljivi listići u proljeće, koji se tek razvijaju; milo mi je plavo nebo; mio mi je po neki čovjek, koga po neki put; hoćeš li mi vjerovati? – ni sam ne znam zašto zavolim; mio mi je po neki velik i plemenit postupak ljudski, u koji je čovjek već odavno prestao vjerovati, ali ga ipak po staroj navici srcem uvažava.

Nikad nisam voleo niti znao da plešem, oduvek mi bilo em gej em apsurdno da skačem tako bez razloga, pa ga jebi da sto puta budem proglašen balkanskom seljačinom.

За мене није чоколада, не знам да поједем ред каo човек, већ морам да прождрнем 200 грама... За мене није ни бивши дечко, једноставно не знам да комуницирам са њима, морам да се свађам.

Ne volim da kockam
Ne volim da budem ubica i progonitelj.

Nije da nisam probao, al nije to za mene.

Jbt...nasao sam se na 4 mesta u ovom tvom spisku...

Радиш на Пинку?

Ни ја никад не плешем, мрзим то и вазда ме сељаком зову на свадбама и тако.
И мрзим да причам са људима које не знам и који ми се не допадају.

Није за мене интернет форум. Почнем да се раправљам с идиотима, после се и сам осетим као идиот што сам се расправљао с њима. Осетим се глупље и некако... прљаво.

Ни ја никад не плешем, мрзим то и вазда ме сељаком зову на свадбама и тако.

Знајући како изгледа просечна српска свадба, мислим да је сељак онај ко игра, а не онај ко апстинира. Кад ми се сестра удавала пре две године, већину времена сам провео у испијању алкохола с течом, само да не морам да се ватам у коло с оним рендом сељоберима.

Знајући како изгледа просечна српска свадба, мислим да је сељак онај ко игра, а не онај ко апстинира. Кад ми се сестра удавала пре две године, већину времена сам провео у испијању алкохола с течом, само да не морам да се ватам у коло с оним рендом сељоберима.

Ја сам прије 3 године чим су увели цигане и звали у коло отишао са ујаком иза шатора причали о неким срањима и млатио по вопсу :) није то за мене, а поготово да играм са знојавим бабама коло. После пришао сестри (није ми права сестра ал' ми је најближи род, од два брата ђеца) рекао јој извини, ал ја не могу :)

Није за мене кафа, пијем је 5 пута днавно и нису за мене политичари, појачано лучим пљувачку кад их угледам.

Није за мене интернет форум. Почнем да се раправљам с идиотима, после се и сам осетим као идиот што сам се расправљао с њима. Осетим се глупље и некако... прљаво.

Никад се не свађај са будалом, прво ћете спустити на свој ниво, па те онда разбити на искуство.
Исто важи и са Босанцима :)

Ја сам прије 3 године чим су увели цигане и звали у коло отишао са ујаком иза шатора и млатио по вопсу :) није то за мене, а поготово да играм са знојавим бабама коло. После пришао сестри (није ми права сестра ал' ми је најближи род, од два брата ђеца) рекао јој извини, ал ја не могу :)

ЈБТ, ЗАМИСЛИ ИГРАШ КОЛО! Трешти онај најгори народњачки треш типа ''Ти си ћерко татин син'', а ти се уватио у коло и оп, оп. Сад ће неко да ми каже да се фолирам, али стварно не. Живео сам прекопута кафане, целог живота гледам теревенке, огадиле су ми се. Можда их у ствари зато не волим. Јесам сељак, признајем, али не толико да бих играо коло.

Исто важи и са Босанцима :)

Истина. Због оне расправе синоћ се осећам босанскије него икад.

sve što radim,a volim,preteram,ama nekako pod obavezno.ekstrem,ne znam da stanem.
nije za mene neko ko priča sporo,tipa dok on 5 reči,ja bih prepričala knjigu,nije za mene da budem lažno kurtoazna,ako mi već neko zaklanja put,moram da ga ispljujem,nisu za mene mali psi,mnogo su neurotični i to mi liči na mačku,a ako je mačka,nek je prava mačka,kao ni preterano oduševljenje i kez fiksirani kad me neko vidi,a nismo rasli zajedno,mislim,nemoj da se pretvaramo,nemam živaca za to,preterana veselost u ranim jutarnjim časovima i ljudi koji neće da prihvate da nisu u pravu,ali neće ni da promene temu.

EDIT: što se veselja tiče,vidim da je to obavezna stavka nekako da se navede,lolčić,tu sam kao ćale - sedim,pušim,pijem i pričam,nikad ne igram.

Ja na svadbama igram ako se kakve prepičke u'vate u kolo. Prethodno se složim k'o drva, naravno. Propisno ih izgazam, brljezgam im nebuloze, one se razbježe, pa se i ja vratim za sto. I tako ukrug...

ЈБТ, ЗАМИСЛИ ИГРАШ КОЛО! Трешти онај најгори народњачки треш типа ''Ти си ћерко татин син'', а ти се уватио у коло и оп, оп. Сад ће неко да ми каже да се фолирам, али стварно не.

Па ја сам ишао на тај фолклор 4-5 година, натјерала ме кева никад јој нећу опростити. Кад погледам ове свадбаре и разне играче згади ми се :) ај да су нормални људи него бабе, ђедови и разна компанија. Некад ми жао дође младе, све мора да пољуби изгрли се и та срања, фуј. Играш са бабом пазиш се да те сиса не опали негдје кад окренеш главу, јебало их коло.
ЕДИТ: а тек сам јутрос видио тему, већ била закључана. Не пушташ нас трве босанце у расправу.

Некад ми жао дође младе, све мора да пољуби изгрли се и та срања, фуј.

Е! То. Ај што љуби силну родбину, него људи и непознате људе који су морали да буду позвани само зато што су нечији муж/жена/пашеног. Ја се зато зженом договарам да никад не правимо свадбу, што ме доводи до закључка -- није то за мене.

Nije za mene da se ljubim triput na slavama sa brkatim babama; da govorim kako su bebe lepe (jebomater, kako može to amorfno stvorenje biti lepo, ajd' kad dete odraste do jedno 2-3 godine...) i da idem na koncerte i stadione - buka i ti silni ljudi oko mene bi me toliko unervozili da bih se morao sa nekim pobiti.

preterana veselost u ranim jutarnjim časovima i ljudi koji neće da prihvate da nisu u pravu,ali neće ni da promene temu.

A jaoj, kao da sam ja pisala...