Prijava

Hrana, definitivno. Nemam "off" prekidač, k'o kaca sam.

studenti!

Koncizno, nema šta.

Jel ovo "Sta me nervira" ili "Svi gotive a ja pljujem"?

ni manje muke ni više kukanja, pas mater neradničku...

Ova drzava nije za mene. Osecam se kao alien ovde.

Jel ovo "Sta me nervira" ili "Svi gotive a ja pljujem"?

Ovo je "Nemam meru", ljudi malo omašili temu, ali nisu svi...

A što se onda zove "Nije za mene...", a ne "Nemam meru..."?

Zato što se zove "Nije za mene." Svako ko pročita uvod u temu skapiraće o čemu se radi...

Ova drzava nije za mene. Osecam se kao alien ovde.

Vidim da je ovo moderno u poslednje vreme. Obrazloži...

A što je najgore, ja sam pročitao uvod, ali sam pročitao i sve postove i shvatio da je tema promenila namenu :)

Jeste, promenila je i sad je zanimljivije, sad može ko kako hoće... :)

Automobili i motori. Opušteno vozim već 10 godina bez nekih posebnih znanja o alnaseru, pakni, manžeti, kubikaži, remenu...Što više pritisneš gas auto ide brže, kočnica služi da usporiš ili se zaustaviš, ono okruglo - kad oćeš da skreneš, zimi idu zimske gume, ljeti ljetnje, na onom kartončiću piše kad treba da mijenjaš ulje, na onom što svijetli - kad treba da suneš gorivo (ne ide u svako auto isto), vodu ili antifriz... Ne valja da ulaziš autom preduboko u rijeku ili se prevrćeš istim pri većoj brzini.

Bolje se prema mašini ponašaju ti što ne znaju nego oni što "znaju".

Прво, нисам ја ни за кога.

Ово ће сигурно звучати чудно. Али, изгледа да бурек није за мене. Јео сам га свега десетак, дваес пута у животу. Последњи пут кад сам га јео (пет година након претходног) није да није ваљао. Можда некад буде за мене.

И није за мене лактање у неким стварима у животу. На пример кад по Болоњи морате на неким предметима да дигнете руку да радите задачић на табли за два бода. Е, то не могу никако. Или кад морам за бод да се јавим на крају вежби да причам неко срање из предмета. Срећом, било само на два предмета до сад.
Углавном, није Болоња за мене.

Наркомани, вечити студенти, дебели људи, коцкари, интернет зависници, осуђеници, шкртице, трачаре, алкохоличари, сексуални манијаци, водитељи са Пинка, перверзњаци, штребери, депресивци, домаћице, убице и прогонитељи. Људи који једноставно нису знали да нађу меру...

Koja si smaračica , jebote.

Ja 'nači mrzim , ali mrzim zakorele fejsbukaše , ne mogu nikako da budem u njihovom društvu. Ne podnosim glupe ljude , ne kapiram , šta će ti prijatelj sa kojim nemaš o čemu da pričaš ? Nisam dobar ni sa ovim retardima što po čitav dan pokazuju bicepse muskulose , kite se lančugama ko zvečarke zatim se slikaju i kače po jebenoj društvenoj mreži. I mrzim narodnjake. Sa njima ne umijem jebi ga , kad sam u nihovom društvu atutomacki dobijam nekakav nagon za podjebavanjem.

И није за мене лактање у неким стварима у животу. На пример кад по Болоњи морате на неким предметима да дигнете руку да радите задачић на табли за два бода. Е, то не могу никако. Или кад морам за бод да се јавим на крају вежби да причам неко срање из предмета. Срећом, било само на два предмета до сад.
Углавном, није Болоња за мене.

+1 Nije Bolonja ni za koga :)

И није за мене лактање у неким стварима у животу. На пример кад по Болоњи морате на неким предметима да дигнете руку да радите задачић на табли за два бода. Е, то не могу никако. Или кад морам за бод да се јавим на крају вежби да причам неко срање из предмета. Срећом, било само на два предмета до сад.
Углавном, није Болоња за мене.

+2

Koja si smaračica , jebote.

Šoo?

Није за мене сретање старих познаника. Јебено набијем слушке у уши и слушам неки Кис или нешто слично и наиђе неко кога нисам видео цирка 7-8 година жељан приче, а ја се саму суздржавам да га не отерам у три лепе.

Није за мене сретање старих познаника. Јебено набијем слушке у уши и слушам неки Кис или нешто слично и наиђе неко кога нисам видео цирка 7-8 година жељан приче, а ја се саму суздржавам да га не отерам у три лепе.

Još kad me pitaju "Šta ima novo?" a nisu me videli 17 godina. A jaoj!

:Ježonja se ježi:

а нааче је што није ни њима до приче него ето.

kad sam u nihovom društvu atutomacki dobijam nekakav nagon za podjebavanjem.

A kako ih to podjebavaš? Da bi mogao nekog da podjebavaš taj mora da bude gluplji od tebe, jel to onda znači da svi koji slušaju narodnjake (šta li mu to dođe) su gluplji od tebe?

Vidiš da ne podnosi glupe ljude, znači pametan je.