Prijava

ШАМПИОНИ!!!1

АААААААА ЗВЕЗДААААА

Došo da čestitam , i da vam jebem majku , zbog vas se nebo otvorilo , evo kiša ne prestaje :)

SVUDA GRMI OKOLOOO NAŠA PESMA PONOVO

ša kurac cigani ne vole vodu ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sta vice ciga kad se davi? Ne znam da se kupam... Nema veze, drago mi je da se deca zaraduju malo, da osete malo i lepote, a ne samo nervozu. I da konacno priznaju da ovaj sport ipak neko gleda.

Čestitam.

Veliki uspeh. Dobro ste igrali i zasluženo pobedili.
Ostaje žal što mi nismo uspeli da dođemo do finala jer bi bilo ludilo totalno večeras.

Dobro došli u klub šampiona Evrope.

Uzeliii smo sveeee!!!

Kakva sezona, kako fantastično odigran f4, stvarno neverovatan uspeh!!! Koja smo sila u vaterpolu mi Srbi, nije realno.

Moram priznati da ste ove sezone prešli preko svega.

Meni samo ostaje žal što je Partizan ostao bez oba velika finala i naše lige i Lige Šampiona, a bila bi stvarno velika finala da smo smogli snage da uđemo.

Uživajte. Zaslužili ste.

Smešno je što sam čak stekao utisak da je sudija navlačio u sred Beograda ka hrvatima. Onaj Italijan čini mi se, malo više. Tako delovalo.

Protiv Partizana je rešio tekmu laganezi i pored našeg ponekad brzopletog šutiranja. Nešto mi se čini da je Jug imao suđenje kao da je nekom bazenu na sred trga bana jelačića, novoizgrađenom igrao.

Hvala, hvala. Pa jesu krali, brate 2 igrača isključe u istom napadu, pa ona 2 kontrafaula u poslednjoj, korner, i onda ne isključe onog lika kad je potopio Duška...

DŽABE VAM SUDIJE, DŽABE VAM SVE!!! ZVEZDA ŠAMPION EVROPE, SRBIJA DOMINIRA VATERPOLO SVETOM!

NAŠA ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA

Честитам, иако гробар, навијао сам за вас вечерас против Хрвата. ДОБРОДОШЛИ!

Браво, свака част!

ЈА САМО ДА КАЖЕМ ДА ЈА ОДУВЕК НАВИЈАМ ЗА ВК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА!!!212 лололлолол

Prošla bi im ta sranja da se Šefik nije razbranio.

Niste vi to tada gledali, jer vas nije zanimalo (nije prozivka, nego tako je bilo), ali znaš kakvo je Pro Reko imao suđenje protiv Partizana u Italiji kada je F4. Pucalo. Znači samo što im nisu dozvolili noževe da unesu. Ko god da je domaćin mogao je šta hoće da radi maltene. Jug je još juče zaslužio da ispuši. Dobro je da je danas ispušio.

Ja sam godinama navijao za VK CZ

Цигани сад освајају титуле кад се само чека тренутак кад ће ватерполо да испадне са ОИ. лоло

Шалим се, морам да честитам, ипак су ово партизанова деца освојила хаха

Честике цигани, искрено! ЈЕБИ УСТАШОА, дошо овде дузима титуле.

Smešno je što sam čak stekao utisak da je sudija navlačio u sred Beograda ka hrvatima. Onaj Italijan čini mi se, malo više. Tako delovalo.

Па то је изгледа пракса код судија. Ја не памтим да нас некад судије нису јебавале, како Партизан у Европи, тако и репрезентацију, чак и кад смо били за класу јачи од свих. Зато смо их јебали ЖЕСТОКО.