Prijava

JA JEBEM koliko kuvam dobar čaj od nane.

ja kad ocu da jebem pijem caj od sipurka jer pomaze da jebes dugo i strahovito! u picku!

KAPOPIJEM čaj od šipka, o'ma pišam! Ljudi misli da je to zbog zdrave bešike, što je i zdrav kurac. Znači, ja sam zdrav i JEBEM!

Sviđa mi se kada neko ima neki nov i svež fazon.

ne spemuj temu kurde

mala vidro nisam mislio da vređam! :)

Ma šalim se, čovječe, mislila sam da si skontao ko sam. :)

Kurde nemoj i ti da kvariš zabavu, forum je postao globalna sahrana.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tea_bag_%28sexual_act%29

Ово највише волим да радим од свих ствари у вези са чајОм ако ме разумете.

Pijem redovno, pogotvoo zimi, vise volim proveren od nane nego one multivitaminske raznobojne sto sad prave, kad pravim napravim kolicinu za barem 2-3 solje, sa dosta secera pijem.

Ma nana me nervira. Pravio sam zimus na poslu mešavine čajeva i nana je uvek ubijala sav ukus i miris. Nekoliko kesica strpam kojekakvih cajeva i nana uvek sjebe ukus i miris.

Cepam koji stignem. Mnogo šećera. I meda ako ima.

čaj je za pičke prehlađene

Znači tebi dupli lolo

kad vidim kakvo je drustvo na caju, dajte i meni jedan! :)

Od domaćih tu su šipak, kamilica, nana, lipa. Kupujem u rinfuzi zeleni, crni, brusnicu. Volim miris mente dok je u fazi sušenja.
Pijem čaj skoro pa svakodnevno. Uglavnom litar, dva dnevno. Nekad znam da popijem i 4-5 litara, ako učim, ili radim nešto.
Ne šećerim čaj. Kombinujem ih jer sa nekima ne valja pretjerivati. Recimo lipa nije dobra da se pije svakodnevno, kao ni prevelika doza crnog čaja.

Šta je pički jbte patak. E jel probao neko da skuva origano?

ЈА ЈЕБЕМ колико кувам добар оригано.

Probaj da ga skuvaš u kečapu, pa popiješ. Osjećaćeš se kao pica.

Тренутно пијем брусницу. Кад има рума у кући, крнем мало рума у чај који тад' пијем.
Рум јебе какав му укус даје.

Pio neko čaj od maka?