Prijava

Јел пробао неко чај од босиљка? Не знам ни да ли се уопште то и пије, ја се пар пута инхалирао на босиљак, мирис удара до малог мозга.

Лолол и ја знам да служи за инхалирање и ЈЕБЕ колико те прочисти. За чај први пут чујем :)

Bosiljak JEBE zapušene sinuse, samo problem je što udara u mozak. I nana isto, ima onu mentol svežinu.

Е то, то, због те ЈЕБЕНЕ ментолске свежине, само нану пијем.

Нана је добра са проливчину, проверено. Иначе ја камил'цу волим.

Ja uzmem divlju trešnju i unutra krnem cedevite. Do jaja. Ma šta do jaja, JEBE!

obozavam vocni caj. jer kad umocis kesicu u vodu crvenilo se razlije ko krv razdjevicene tinejdjerke. koju si jebo jelte!
U PICKU!

Normalno, a potom i u pičku.
Volim i čaj od luka, pročisti mi disajne puteve.

Jebači, niste brendirani mačizam. Your argument is invalid.
Nana samo kad sam bolesna.
Ima mnogo dobar zeleni čaj, sa dodatkom narandže, baš volim.

Samo kacam gripozan ili kad imam sraćku.

Јабука цимет. И чај је безезе ствар.

Само онај за плућа, подбјел ајдучка трава и раставић. ОДМА!

volim razne, obožavam milfordov malina-limun.
posebno emocionalno reagujem na kamilicu zaslađnu medom sa malo naceđenog limuna. ima na mene neko smirujuće dejstvo.

Ау шта ви све не пијете, ја за већину тих глупости нисам ни чуо. Исти случај и са оним силним зачинима. Бибер, алева, вегета, оригано и ћао, а не којекакви ђумбири, каранфилићи, шафрани и мускатни орашчићи. Од чајева само липа, шипурак, нана и камилица.

Preko čitave godine proizvoljan broj puta dnevno. Najvolijem crne, cejlonski, ruski i tome slično. Leti razlađen zeleni s nešto limuna, zimi zna da bude i s mlekom ako imam neki kvalitetniji crni.

Čaj koji teško nalazim a voleo bi je od one argentinske Mate travuljine, ako vidi neko negde obavezno da mi javi. Imam i neki neobjašnjiv fetiš na čaj od jasmina.

Nije čaj, ali sad za zimu preporučujem i rakiju prokuvanu s đumbirom, cimetom i nešto limunove korice, jebe male vidre kolko je dobro.

ja ne volim one gorke-crni, ruski, i zeleni čini mi se..bljaaaak..ne volim ništa gorko..osim ferveksa pošto sam na njega navučena..

pijem ponekad crni irsko/engleski caj umesto kafe, kad bi da se razbudim, a opet je malo kasno za kafu.
sipam i mleko u njega ukusniji mi tako. (nemoj se zgrazavate, taj caj je vrlo oporog ukusa bez da se doda u njega mleko ili limun).

Cesto pijem ovih dana neke silne herbal cajeve u raznim bojama (beli, neki sa jabukama/cimetom, pomaranzama kurcima palcima), ostale mi 4-5 razlicite kutije od devojke sad dok bila ovde kod mene. Isto ponekad iz fore zovem drustvo "aj dodjite kod mene, imam selekciju herbalnih cajeva" kad zovem na pivo :)

kafa ftw.

sipam i mleko u njega ukusniji mi tako.

Hahaaa...ne'š se ti više vraćati u Srbiju, vidim! :-)

ja ne volim one gorke-crni, ruski, i zeleni čini mi se..bljaaaak..ne volim ništa gorko..osim ferveksa pošto sam na njega navučena..

Ako nećeš da bude gorak potapaj ga kraće. Možeš i neki jači crni prvo da potopiš u malo vode na pola minuta, onda tu vodu baciš i sipaš drugu, isto ispadne manje gorak.
Zeleni se i inače potapa jako kratko.

Banča.

Meračim, ali u naletima: mesec dva po 3-4X dnevno, pa onda pauza...šteta što mi je zaliha na izdisaju. Imamo li još neku zemlju iz koje ga uvozimo? Osim Japana, naravski.
http://www.nutricia.rs/files/banca-caj.jpg

Na poslu pijem šta bilo, samo da je u filter vrećici.