Prijava

Tema za stvari za koje mislite da se samo vama dešavaju.

Da ja počnem.
Upao mi telefon u kućište.

Ево цитираћу дио из једне дефке моје, истинит

Oni dani, ili jedan dan od njih je dan kada padnete sa bicikla, razbijete se i pritom slomite telefon, nakon čega odete kući sa namjerom da jedete, ali ne, nije tu kraj jer posječete dva prsta jednim potezom, a nakon toga dok trčite za papir da vam ne toči krv ovjerite neku ivicu od namještaja, i konačno, kad legnete ne možete da spavate jer vas zaboli zub.

uđe zupruga u sobu dok masturbirao sam na voju nedeljkovića

Hahaha, ne znam ciji je Tibor dupli, ali ima potencijala!

Izbije mi ortak zub flašom Manastirke.

Garant je psov'o Boga.

Sinoć sam prosuo čaj u kućište.

Питао сам се колики дебил мораш да будеш да би се исечекао по палцу док бријеш браду. Сазнао сам.

- Peglom opekao vrh nosa. Ne pitajte kako, kad bih pričao bilo bi em apsurdno em neverovatno.
- Zaspao pijan u kanalu ispred kuće u gaćama, raspremio se, našli me sutradan ujutru sa sve uredno složenom odećom kraj mene.

Čak sam jednom kihnuo sam ribi u facu. Mislim da i sada imam traume pa nosim deset paketa maramica sa sobom, mada ne znam kako bi me to izvadilo.

Izbije mi ortak zub flašom Manastirke.

Јес' то крезава, леба ти?

Nisam čoeče,zub bio okrnjen čika zuba sve popravio :3

Мислим да сам био пети основне кад сам од клинца из зграде позајмио тротинет. Никад пре тога нисам гурао то говно. И тако, гурао ја тротинет, и забије се точак, и ја паднем на главу и изгубим памћење. Пробудим се у соби својој у кући, цела фаца одрана, ја немам појма ни које је доба године ни ништа. Сећам се како гледам на календар и проваљујем да ми је рођендан за пар недеља, и моје изненађење том чињеницом.

Ето, само мени може да се деси да паднем са тротинета и изгубим памћење.

Посекао сам се на брескву.

едит: нека риба у КСТу ми је сломила зуб својим зубом.

Meni je ortak izbio zub u tuči u kojoj sam bio posmatrač :)

ima li neko na sajtu sve zube lololol

Pala sam na koljeno dok sam igrala košarku i slomila čašicu. Doktor ka'e "nikad u životu nisam vidio da se ovo nekom desi, svaka t' čast" :)

ima li neko na sajtu sve zube lololol

Nema, imam i nadogradnju jednog sekutića, ali to mi je od vratolomija na bajsu :)

Nisam čoeče,zub bio okrnjen čika zuba sve popravio :3

Добро је. Мени опадају обрве већ пар дана.