Prijava

Pala sam s bajsa i skršila lobanjicu, gornju vilicu i jabučnu kost (al' to sam već opisivala).

U jednoj nedelji me dva puta odneo pauk. Oba puta sam se parkirala u ulici u kojoj radim (tek su uveli glupave zone).

Do sad sam u mašini za veš oprala 2 mobilna i nekoliko puta novčanike sa ličnim dokumentima.

Ispustila sam sebi (pravac na koleno) komodu. Imam ožiljak da me podseti na tu selidbu.

cvetu, ajde jos negde napisi kako si pala u sneg i mokra si i tako to, ajde e, molim te. Samo na jos jednoj temi.

Негде у петом шестом основне паднем у пуном трку на кук и тако се клизам пар метара по бетону. Притом, пазите ово, направим рупчагу на мајици, на бермудама и то на оном дебљем делу где је ластиш, на ћегама и изгулим кожу скоро до коске. Крв ми цурила низ ногу као да су ми осекли исту. Том приликом сам добрано изгулио и дланове и колена и такође изгубио ваздух. И то све због глупих лозинки, јурки, жмурки или чега већ.

Juče pao na sva 3 tiketa na 1 tekmu. Ali da ne davim tim kladioničarskim malerima, jedan od najjačih malera, kad mi je pao Soni Erikson k810i koji sam mnogo gotivio u WC šolju dok sam se dopisivao sa ortakinjom.

Pa koji kurac igraš istu stvar na 3 tiketa, jebte to ti je prvo pravilo kladionice ?

Paz ovo.. Polago vozački i izgubio telefon i pao na vožnji. Ugasio sam ga pre da me ne cima niko dok vozim.. Tražio ga u autu, na poligonu i nema ga..
Nakon 2 sedmice ponovo polažem vožnju i iz zajebancije zavučem ruku u korpu kod vrata i nadjem telefon a X puta sam tu rukom prošao i nisam ga našao..

Је л' може неко да ми нађе линк поста гдје сељак одговара џимију на пост у којем говори о паду са зграде? Асоцирала ме на то ова тема, па да се опет исмијем :)

Извињавам се за офф, џаст кери он.

Зашто спемујеш и офтопикујеш, момак?!

Dvaput izgubio mobilni na identičan način.

Е, да, ово се може само мени десит' :)

http://www.youtube.com/watch?v=d9WK9cIHnUQ&feature=channel

Е да:

Само мени може да се деси да из првог покушаја паднем вожњу зато што сам користио сирену без потребе. Трубио циганима комуналцима који ходају по сред улице.

Само мени може да се деси да из другог покушаја паднем вожњу зато што сам заборавио да вежем појас. Провалио после 10 метара вожње, ал' касно, јебига.

U gradskom su mi kao klinji u drugom srednje ukrali telefon. Naime slao sam poruku i jedva sam primetio da sam stigao na stanicu. Nekako na brzinu gurnem fon u torbu i ne zakopčam je. Kako sam bio na vratima i čekao da vozač otvori, lik iza mene mi izvukao telefon. Ja se slučajno okrenuo i vidim on skriva ruku. Pogledam u torbu, telefona nema. Ja se okrenem i kažem "Izvini, jel možeš da mi vratiš telefon?". Kaže on "Izvoli, sledeći put pazi gde ga stavljaš!". Fora je što je bila ona Nokia 3410, ali je gadno bilo što je kartica bila postpaid.

Ne znam koliko ova priča ima veze sa temom, malo bizarna slučajnost. Naima, bratić i ja smo vozili isti bicikl. Prvo seo on, popne se do susedne ulice i razbije se ko zvečka i raskrvari koleno. Posle njega sednem ja nakom pet minuta što se on vratio u suzama, popnem se do iste ulice, razbijem se na istom mestu i raskrvarim isto koleno. Onda sam i ja došao u suzama, pa smo popili kaznu od matoraca.:D

Само мени може да се деси да из првог покушаја паднем вожњу зато што сам користио сирену без потребе. Трубио циганима комуналцима који ходају по сред улице.

ХАХАХАХХААХХАХАХА сереш да не смије?
Ја бих свирао у све шеснаест :Д

Отпала ми ледењача на главу.

U gradskom su mi kao klinji u drugom srednje ukrali telefon. Naime slao sam poruku i jedva sam primetio da sam stigao na stanicu. Nekako na brzinu gurnem fon u torbu i ne zakopčam je. Kako sam bio na vratima i čekao da vozač otvori, lik iza mene mi izvukao telefon. Ja se slučajno okrenuo i vidim on skriva ruku. Pogledam u torbu, telefona nema. Ja se okrenem i kažem "Izvini, jel možeš da mi vratiš telefon?". Kaže on "Izvoli, sledeći put pazi gde ga stavljaš!". Fora je što je bila ona Nokia 3410, ali je gadno bilo što je kartica bila postpaid.

Овако је неки лик украо некој цури, на исти начин као теби, само што она није примијетила, ја је зауставио, да не уђе у бус и са два друга потрчао за овим ликом што је украо, па смо јој га вратили :)

Peki da si ih pogazio mozda bi odma polozio olol

ХАХАХАХХААХХАХАХА сереш да не смије?
Ја бих свирао у све шеснаест :Д

Па и пао би све шеснаест. :)) Фора је што мени инструктор причао тако ваздан дан да труби. У почетку он трубио уместо мене, а после ми причао у фазону "Шта ће ти сирена ако је не користиш". И ја се навикао да трубим ваздан дан. Кад је дошло време на мене да полажем, он није више радио ту, тако да нисам имао прилике да га напљујем што ме научио погрешно. Иначе, тај први пут сам био баш концентрисан да положим, и одвозио добро, али ме то сјебало.

Sale d snajperist
Peki da si ih pogazio mozda bi odma polozio olol

Вратило ми се то после. Оборили ме цигани на првом, али кад сам положио из трећег, полицајац у комисији је био ганци. :)

I kod mene slično, dok sam polagao vožnju pričali su o nekom liku pre toga što je pao, kako kad koči stalno vikne "OPAA" i svi smo se ko budale smejali, nije ni čudo što sam tad pao.

A dobro :) Vazno je da si proso.

Nego sad se sve prolazi preko veze.
Moja drugarica pala na prvom testu, a lepo vozila.
Zeni pre nje se gasila kola 3 puta tokom polaganja i prosla zena iz 1.

Kad sam bio deca vozio biciklo i gledam i lanac kako se obrće jer preskače neđe i udarim u parkirano auto, nabijem se kurcom da oprostite na volan i racku bio natečen danima. Nisam htio ić kod doktora, blam me bilo.