Prijava

Pokačili se ortaci sa nekim džiberima, ja uletim između dva lika i dobijem preko pičke. Zaradim šljivu i probušenu bubnu opnu. Da sam pobegao, bio bih čitav.

Успео сам доње кечеве да протерам кроз кожу испод доње усне.

Kako da zaboravim epsko jebote - u srednjoj školi, na velikom odmoru u parku me vrana usrala jebla majku, pa ako nije bilo 300 grama one njene prolivčine na meni, nije bilo ništa. Ajde što bi podosta, nego sa visokog drveta, pa se po meni govna rasula po Gausovoj raspodeli. Onako uneređen idem ti ja 50ak metara do fontane u centru parka, a ljudi se smeju jebote, dobro sad nemam neke tikove.

Izvini Lukšo, ali LJOLJ!

Izvini Lukšo, ali LJOLJ!

Ја се преврнух. лололо

Ja guglao Gausovu raspodelu, očekivao sam nešto bolje. :)

Tračica

Izbije mi ortak zub flašom Manastirke.

Da nije bila Manastirka izbio bi ti 10 zuba xD

U vojsci, nas 15 u četi. Noć, i ove budale rešile da ćebuju jednog iz spavaone. Ja legao ranije, mrtav umoran. Dolazi neko i budi me, ja kontao 5 ujutru, zgrabio pribor za brijanje i ajd u kupaonu. A ovaj car me budio da čekam sa njima onog nesrećnika. Ja sam prošao pored 12 ljudi i nijednog nisam skontao u mraku, bili skriveni čekajući ovog. I svi za mnom u kupaonu i krste se. Kad su mi rekli da je tek 11, obradovao sam se što ću spavati još 6 sati. Zaboravili da ćebuju ovog koliko su se smejali. :)

Da nije bila Manastirka izbio bi ti 10 zuba xD

Svemoguća rakija lololo

Kad smo gadjali profesora grudvama bilo nas je kod škole jedno 25-30 ..ali samo se ja vidim na kameru i ja sam morao kod direktora .. Uvek jebeno ja ..

Pala sam u sneg koliko sam duga, skroz sam mokra došla kući. Srećom pa nije bio led, nisam se udarila uopšte. Kao u perje da sam pala :)))

U drugom osnovne padnem sa neke ograde visoke pola metra i sabijem kosti u zglobu tako da mi šaka stoji naopako. Doktor mi to jedva namesti, četiri sestre me držale, a pre toga je rekao mojoj majci da su šanse minimalne i da je to video prvi put u karijeri.
Pre negde sam se u školi posekao papirom iznad gornje usne, ko da sam se satarom spičio boktejebo.

Pala sam u sneg koliko sam duga, skroz sam mokra došla kući. Srećom pa nije bio led, nisam se udarila uopšte. Kao u perje da sam pala :)))

Јеси мокра сад? лоло

Stvarno ste . . . bez reči. Sada sam suva, čim sam došla kući skinula sam sve i stavila da se suši na radijator. Odeću sam skinula, ona je bila mokra, odeću!

Da padne garnišla i ošine me u predelu vrata.

U, odlična tema.

Da mi ispadne dvesta dinara na ulicu i čovek ih podigne uz reči "prvi sam video".

edit:izlanuh se:)

Da mi ispadne dvesta dinara na ulicu i čovek ih podigne uz reči "prvi sam video".

Hahaha!

Ja sam inače previše taličan u životu, pa mi se ne dešavaju maleri.

Desilo mi se da prepišem sve od drugarice i da dobijem bolju ocenu nego ona, lol!

Isto tako prepišem tiket od lika i on promaši a ja pogodim jer je radnica omašila jedan par.

Da padne garnišla i ošine me u predelu vrata.

Jel bilo nešto kao ovo na 0:50? :) http://www.youtube.com/watch?v=79J2Ay26dsE

Hahahahaha tako nekako Čače samo što je krv šikljala ko u horor filmu lol

Dok sam kao klinja cepao drva odvali se neko parče, odbije se nekako blesavo od panja i pocepa mi donju usnu po pola... i naravno polomi zub.

Usna e zarasla, zub nie.