Prijava

Isus hranio ljude ribom,da je hteo da stvori prasetinu stvorio bi prasetinu,kontaš?

Исус Јеврејин не да раји сланине.

Имам два Оскара у акваријуму, могао бих да их питам јесу посни, мада мени делују онако масњикаво, товим их ко прасиће.

" Преписивану, дописивану, исписивану, допуњавану, смањивану, стару 2000 година, пропуштану кроз лицемерне и користољубиве филтере цирка 1500 година ( Ватикан? )"
Reč Božija je reč Božija,Bog je sigurno predvideo takav razvoj događaja

sve što je sveštenik rekao ima smisla.

А да ли си ти ментално здрава? На основу једне реченице у мору других полудементних, ти си закључила да његова прича има смисла?

Zato što ribe nemaju glasovne aparate i ne puštaju nikakve zvukove ni kad ih kolješ ni kad ih maziš ni bilo kad!

Matori, šta si ti to jebo...

Reč Božija je reč Božija,Bog je sigurno predvideo takav razvoj događaja

Ах, вечити одговор. Негирајмо еволуцију, затим кад се нађу кости диносауруса, рецимо да их је Бог ту ставио. Негирајмо да је Земља округла, кад се покаже да је тако, рецимо да ју је Бог исправио из првобитног плоча положаја.

Посна је, јер нико није мог'о да одоли доброј риби, ако ме разумеш.

СРКИ ПОСТИ КУЛЕЊА МЕТОД ОРАЛНО.

Deo o postanku je jevrejski deo te stoga nije merodavan...Tu ćeš naći stvari tipa Jevreji Božji narod,što je uvreda Bogu.

Upravo jedem kulen, ribe su za pičke!

P.S. Tek kad sam napisao shvatio sam koliko gej zvuči lolo

Deo o postanku je jevrejski deo te stoga nije merodavan...Tu ćeš naći stvari tipa Jevreji Božji narod,što je uvreda Bogu.

Сигурно им се то обило о главу. 6 000 000 пута. По тој логици Хитлер је Божји анђео осветник.

Ако храниш рибу кулењем, па је после једеш, је л' она посна?

Да ли су геј рибе посне?

Ne, zato što su masne, mažu bulju vazelinom.

Ако храниш рибу другим рибама и поједеш је после, да ли си вишеструко постио?

Bože oplodi me.

To je i Marija govorila...

" Сигурно им се то обило о главу. 6 000 000 пута. По тој логици Хитлер је Божји анђео осветник. "
Anđeli osvete su isto plod starog zaveta,Bog je stvoritelj ne uništitelj.Što se tiče Hitlera on je bio zao čovek,te stoga nije mogao biti u službi Boga,sa tim se čak i Latini slažu

А да ли си ти ментално здрава?

Zdrava potpuno. Nemoj se brineš. :)

На основу једне реченице у мору других полудементних, ти си закључила да читава његова прича има смисла?

Jedino se ne slažem sa onim da pušače treba sahraniti na drugom mestu. A da je zlo pušiti to jeste jer je pušenje ravno samoubistvu jer činiš zlo sebi svom organizmu i svojima oko sebe.

Ако риба риби гризе реп, а ти постиш, да ли ове две појаве имају додирних тачака?