Prijava

Nije važno odakle sam, nego gdje sam stigao :D

Pa ti si već spominjao nešto pezos, tj. mislim da si ti, za neku kladžu u gradiću jel tako?
Kod koga si se unesrećio da dožeš u pezos?

Pa stanujem sada tu. Nema kladionice, al ima turista :D

Opaaa, ja mislim da smo ti i ja sad jedini iz Pezosa ovde :D
Čekaj da dođe egzit, pa da vidiš onda šta su turisti :)

I kamikaza je sa brda isto.

Ma ja sam bre iz sirotinjskog gradića isto nego sam mislio da si neki koji je starosedeoc u pezosu pa nisam hteo da otkrivam identitet :D
Koe godište je on, ti?

E za te podatke mi se obrati na pevete.

Jeste li se ispričali, momčadijo?

Heftalica je Hefestov prorok.

Да Хефест није дао људима ватру, Тесла не би дао струју (боли га курац да он да струју ако Хефест није дао најобичнију ватру), и онда не би рачунара и интернета па тако не би било ни плагијатора и имбецилних постерџија овде. А и могао бих слободно да пишам у далековод, а да ме не удари струја кроз пишоку, јер струје не би било. И могао бих да се попнем на врх бандере и да се обесим, а да будем сигуран да неће струја да ме убије.
Тако да... Хефесте, јеби се ти мало, због тебе ја слабо пишем на вукајлији, м'рш!
п.с. ијао, јебемлитимаму, па ја сам због тебе добијао шамаре јер сам гур'о прсте у штекер, сад схватам.

lolo zar nije Prometej dao vatru?

ЈА ХЕФЕСТУЈЕМ!!1

JA KEČAPUJEM!

А је л' смеју да се намажу стопала кечапом у част Хефеста и онда да неко то орално скине (полиже) са табана?

može sve, samo dok je u slast hefestovu.

Sme naravno. Kod nas u kući je običaj jednom nedeljno da otac kao glava porodice umoči nogu u osvećeni kečap i onda mi jedno po jedno prilazimo uz pojanje o Sv. Herpesu a on nas mulja stopalom po faci, to se radi uglavnom nedeljom kad se cela porodica skupi i provodi vreme zajedno

ХЕФЕСТ ДОНЕО ПИКАДО У МИРИЈЕВО

petarpanpezosova porodica je istinski hefestougodna.
kečap s vama, dobri hefostopalci!

Онда слава великом Хефесту!