Prijava

↑ Тебе треба трајно бановати.

Koga?

Konacno smisleni predlozi u sekcjii predlozi. Za.

Ja podržavam oba predloga.
Prvi praktičan, drugi zato što postere na vukajliji sve češće koriste za kojekakva privatna strančka-udbaška govna, prozivke i sl. čak su mi slali poruke na fejsu sa slikama nekih seljanki koje su im otele momka, devojku, drugaricu, kravu, motiku... da od njih napravim poster uz komentar kojim ću da ih namažem.
Ozbiljan sam.
Toliko.

pošto je u toku uvođenje nekih novina na sajtu.

kojih novina?!?!

elem, što se tiče tvojih predloga, imaš od mene +1 (naročito za ovo za postove na forumu)

Nema veze što sam registrovan samo par dana već,ali mi se đa predlog,nači ZA

lemaja

kojih novina?!?!

Pa, recimo, par detalja je uvedeno kao što su vreme kada je nešto odabrano, "prijavi" dugme i tako to...

a to.. niš posebno...

Lolo ozbiljno strajo
Pitaj ih kolko plaćaju i usmeri na moju adresu lolo
I da ZA oba predloga

кад већ сви пристају лололо...

da ZA oba predloga

Ako nas više podrži valjda neće biti samo biće, nego baš biće. ZA!

ozbiljno dušane, zato dajem još jedno za iako već dadoh dva

PREDLOG:Ukinuti postere

predlog: zaključajte sve teme!

predlog: rasformirati vladu

predlog: rasformirati vladu

Ako se misli na Georgieva - podržavam.

predlog: Pedes' poena za definicije..

U potpunosti podrzavam oba predloga. Mogao bih i ja da budem posterski moderator, svejedno sam stalno tu i nista ne radim (jest´ da mene niko ne bi postavio za posterskog moderatora ali to je vec druga prica lololol)

Било би добро када би поред сваке теме постојала нека слика или нешто и када кликнеш ту да те одбаци до последњег поста којег си ти видео. То би било боље, него да листам целу тему и тражим докле сам стао.

А ово за постере се подпуно слажем, било би идеално!

Link ka poslednjem postu autora je trebalo davno ubaciti, to mu dođe neki standard na forumima, a za postere svakako, takva praksa bi posle nedelju dana drastično smanjila broj dokonih sajber seljobera koji pokušavaju da u naletu ingenioznosti jednim klikom kupe sebi jeftinu popularnost od gomile njima sličnih i preostalih duplih slepačkih naloga.