Prijava

kontam da ja kad bi uzeo da pušim kitu nekom da bi taj svršio za minut i po

Umreo sam hahahhaha, u jebemtisuncežarkoupičku, hahaha, suze frcaju!

šta će vama muškarcima saveti za pušenje kurca? o.O

Ja ga cimala da pita, neprijatno mi;)

Pa nije valjda da još niste naučili kako se ne puši kurac?!

Pa zasto ne bismo znale bolje? Ne znam sto ste takve sline od ljudi, podelite neke instrukcije!

Ja volim onako da kruzim jezikom oko glavica, to ume da izludi onako.

hahahhaha gambi jebote, ladno si mi ubacio u glavu sliku tebe kako to radiš! idi bre u kurac! hahahhaah

Mene lozi taj prizor u mojoj glavi. Jos nekog?

Zanimljivije mi je gledati ovu ribu kako gnjavi bananu nego da mislim na muško koje blajvi karinu, pa makar to radio i sam sebi.

Pa Dube, to nije nista cudno, zato se ti izjasnjavas kao strejt momak. Mislim, sto si Captain Obvious?

Kostiću, vidiš šta si uradio. Ovdje gambi i Petar pan ovjašnjavaju kako se puši kurac. A tamo SMarko objašnjava kako njegovi jajnici proizvode spermu. Zatim mu Džimi objašnjava da pazi sa metanjem dezodoransa na kalabaster. Zatim se razgovor vraća na ukus sperme i njezina nutritivna svojstva.

OTKLJUČAJ JEBANJE I METNI GA U AKTIVNE!

Kostiću, vidiš šta si uradio. Ovdje gambi i Petar pan ovjašnjavaju kako se puši kurac. A tamo SMarko objašnjava kako njegovi jajnici proizvode spermu. Zatim mu Džimi objašnjava da pazi sa metanjem dezodoransa na kalabaster. Zatim se razgovor vraća na ukus sperme i njezina nutritivna svojstva.

OTKLJUČAJ JEBANJE I METNI GA U AKTIVNE!

Лол, реално!

Kizo, pa ti objašnjavaš.

hahahahhah kizo presao forum!