Prijava

brate 291 partija 68.04% winrate sa Clinkzom
https://www.dotabuff.com/players/152788244

uopste mi nije omiljeni heroj ali posto su me neki prijatelji nacerali da igram mid trazio sam tako mid heroje koji mi odgovaraju pakleno i nadjoh djecaka lijepoga ocu odma da kazem da i dalje vise volim staru ulty dje si moga da izijes nekoga neutralca i da roamujes kao jebeni caubica ali ni ova ulti uopste nije losa ovako znaci
jedini mid matchup koji sam katastrofalno gubio jes protiv onoga djavola Venomancera jao jao jao jao kakav pakleni coek to je nerealno i to je to sve ostalo coek melje bas unistava
znaci uvjek ali uvjek cekas tamo neki 4 ili 5 pick sa njim uvijek ako vidis da tece gold opsuj svoj tim ali ipak cekaj uvjek pocinjes partiju isto ali uvijek 1 mango 3 slippers of agility i 2 grancice OBAVEZNO pa i kad je normal i kad nije ranked trazis suportu 1 ward ako je dobar coek u srcu dace ti i 2 tanga ako nije jbg kupis malo kasnije sam ides na mid uzimas prvi lvl drugu onda prvu onda opet drugu i cetvrti trecu i pazi odma pocinje unistavanje stavljas onaj ward na tvoju stranu da ti samo obasjava hg od decaka protiv tebe i urnises ga fokus treba da ti bude da njemu ne das da se primakne kripovima ali da se primakne udri u njega sa fire arrowima znaci jebi mu nanu naninu protivnik ce odma popat salve ali ti nista ti i dalje udaras u njega posle salvea sto se tice kripova posto se fokusiras masu na protivnika jbg mozda se desi da promasis 1 ili 2 ali to nije toliko vazno kad njega shutdownujes maksimalno ali nemoj da si nubina klasicna i da ne uzimas kripove u ovaj sad patch kripovi daju bas premasu golda mnogo vise od killova tako da se i oni moraju uzimat
kad dobijes 6 tu je pakao pakleni vec ako ti lose ide po stranama jer su ti timmejtovi retardi jbg ti vidis runu AKO je haste ili dd odma trcis nedje gore ili dolje i radis zlostavljanje opasno ali prvo moras da pushujes wave kripova na mid da pritiska tu neprijateljsku stranu to je jako vazno ako sve dobro ispane ubices nekoga i onda ces imat vremena da se port a ovaj lik ti nije ostetio kulu ako sve ide kako treba nista sjedi mid i farmaj farmaj druze kao caubica posto fire arrow rade na kulu mozes lagano kad poceras ovoga sa lejna uzet mid ako uzmes brzo u early game pa 70% je sansa da si dobio vec game
sto se tice itema clinkz je jako fleksibilan vidis koji su likovi protiv tebe npr ako je tu onaj kurac skeleton king rush jebeni diffusal i idi mu jebi nanu naninu jos moram da napomenem da je clinkz jedan od naj mana dependent heroja sig u dotu cijelu tako da orchid mu je kao prvi ili drugi item znaci sve zavisi protiv koga igras prijeko jebeno potreban jer bas coek kuburi sa manom kad vidis da je tvoj neko pika CM svaki clinkz player jebeno drka sig to je takva ljepota nerealna
pocetak svaki treba da ti je zavrsis 3 wraithbranda uzmes power threads znaci to se mora zavrsit
sto se tice talenata ako te bas ne zlostavljaju onda na 10 uzmi str talent ali uglavnom se uzima 8 agility na 15 e tu je vec malo zajebano jer su oba talenta masu dobra i bas zavisi od situacije ako lackujes dmg uzmi fire arrow mada sa clinkzom ne bi treba ikad da lackujes u dmg ako ne lackujes uzimas cd na ulty sto se tice 20 lvl isto brate bonus range je bas dobar jer ti produzava range i na ulty ali i hp regen je dobar ako ima neko sa dotom i tako tim zajebancijama tipa veno posrani usta mu se poserem
sto se tice late gamea najjaci heroji NULIFIER jebeni qq onda moze hex i tako ti ono mkb i onaj poboljsani orchid itd itd
naravno bkb linkens to ono moras vidjet kakva je situacija
naravno to sve zavisi od situacije mene se npr desavalo da odma kupim orchid i rusham na nulifier jer imaju manta cariera i tako
mane clinkzove su to sto je squishy kao kurac jebu ga heroji koji mogu da close distance (dobar pangolier ce da se usere u clinkza u mid i late game bas samo zbog one ulti majku joj kurvu jebem)
eto tako Clinkz heroj koji mi sad sig najvise odgovara bas paklenik pakleni probajte ga malo
Banjo najjaci igrac u cg sig

Provaljujes li da jedini postujes na temi decace

moram je drzat zivom brate

Ova tema bez Žangecua ko automobilizam bez Gtd-a

https://www.dotabuff.com/matches/4860455481
kakav jebeni game majko mila sveta
gubim roll na mid pa rollam za carry poziciju i tu gubim ali ovaj lik sto je dobio vidi da sam bolji igrac po ranku od njega i veli mi aj mozes safelane jao jao
sve bi bilo ok da oni nemaju prokeltu Lanayu smurfera pakao pakleni
pikaju neki push strat
ovaj na mid gubi opasno jebe ga lanaja ne vadi
ali na kraj jbg druze to je moj clinkz qq posle sat i 20 minuta dobijamo jebenu partiju
kako sam izpsova lanaju na kraj to je nerealno
UMRITE SMURFERI sto dolazite u moj rank da me jebete jebo vam pas majku majcinu ali na kraj ni to nije dovoljno rak vas razio crn vam se barjak na kucu vio gadovi gadni
gad ima 125 partija sa lanajom 85% WR jebalo majku majcinu gad gadni

L2p pa ti nece smetati SMURFERI xD

igram partiju nocas poce neko nevrijeme i komp mi se restartova a mene druze sig treba 10 min da se opet starta i konacno ja nekako upadam kad imado sto vidjeh abandon dobio
to mi je ja msm 6 ili 7 abandon u nezz koliko godina od kad igram na steam znaci brate qnem ti se dusa me zaboljela
https://www.dotabuff.com/players/152788244

Broj pikovanih heroja 96-105 ili 106+?

osvoji OG opet TI
e pakla paklenoga kakav tim
a ocima ih nisam moga vidjet bas nezz od prosle godine bas bas
no skill im se ne moze denajdovat sig bas su se posrali u Liquid danas ali baas baas jebeni Godson kakav igrac pakao pakleni

Ana je najjaci. 9 meseci godisni, 3 igra uzme 3 miliona i ripit. Na onom klipu kad pecaju ribu kao, svi piju vino posle uz veceru on flasu vode. Ne sme, maloletan xd

Kad ga je neki voditelj posle partije ispitivao nesto ovaj kaze "ajde da pricamo o kolima skoro sam polozio pa mi je to interesantnije"

Ili Jerax bratina stondiran 24/7 a kakvi su ono IQ 300 plejevi...

Ko god da je doneo odluku da pikuje Gyro i tajmira skepter na wispu i diffusal na Gyro je bog

Tajmiranje - ludom radovanje

Clinkz nije bio pikovan previse na ovaj TI jbg izgleda da je slab u ocima pro decaka ali jbg i dalje je u ruke mandusica vuka prejak sig

bas pakao od heroja opet preporucujem svakome ko oce da izadje iz 2k pakla ili ispod smao neka spama ovoga presmijesnoga heroja
mada neam pojma jel to do heroja ili do mene sto sam prejak stv
Banjo najjaci igrac u cg sig
Clinkz
2 days ago
Matches
376
Win %
69.15%

Jesi ti od Kuča pa imaš take procente

Ja clinkza nijesam igra dva puta ne pickam te pederske heroje sto se bore na range samo melee carry prsa u prsa junacka pa kome Bog i sreca dadne nek prevagne jel tako braco crnogorci tako vec nikako

Scouser dodaj mene i Banjoa (sig)

Igram vrlo retko, los sam, banao bi me Banjo sig posle 10 min