Prijava

Sabijo sa sfom dotu keca OPAAA

I dalje stojim iza toga da je dota 2 njesra. Previse nasminkano.

Ja se plašim da igram dotu. Opet će se navučem pa će biti belaja. Dota 2 mora da je govno jer ništa nije bolje od dote.

e da muss, kako funkcionise to za key? Imam ja dvojicu koji to prze, mozda ti mogu pomoci

Verovatno su dobili key, odeš na svoj steam acc, i imaš tamo da pošalješ nekome invajt.

Meni je poslao neki rus invajt. Ima negde i da apliciras al ga dobijes za mesec dana cirka.
Kurac moj sranje! Navukao sam se opet ko kad bejah tinejdzer. I nije nasminkano. Samo su dali nekim magijama i dogadjajima vise vizuelnog smisla.

Ja se plašim da igram dotu. Opet će se navučem pa će biti belaja.

kako bih sad opleo koju partijicu, ali ne smem :/

videc' sa njima, sada jedan lajferise dok drugi spava. kontam da to nije frka, poslati invajt? mislim, to onda moze bilo ko, ili? ne kontam ja to bas najbolje, zato je dota kec mnogo jednostavnija lolo

Ma to je za sad jer je jos prave i popravljaju, pa polako pustaju ljude da probavaju. I delili su kljuceve. Nije nista komplikovano, bice dostupno uskoro svima. A ova je jednostavnija od keca!

Meni se vise svidja kec, sjebao mi virus komp, pa mi je izbrisao, i sad moram digram dotu 2...mracna mi je mnogo jbt, ne razaznajem heroje proklete, i tako...

U jebote ljudi... I ja sam mislio fazon šta kurac dota 2, ne mogu da raspoznam heroje od kripova, drugačiji glasovi, drugačiji sistem kupovanja itema, drugi hot- keyevi a i dota 1 nekako ima dušu. K U R Č I N A!!!! posle 5 partija sam shvatio koliko dvojka jebe.

DotA je legendarna. Dvojka je ok.

Ako nekome treba DotA 2 invajt, imam ih 8. Za vrlo razumnu cenu prodajem. :)
PVT!

I ja imam 2. Za još razumniju cenu! :)

Hajde dodajte me na stim, ko igra učestalo da odigramo koju. ThomdrilMerrilin1

тек сам три партије доте2 одиграо, али 3/3 побједе, идемо!

http://www.youtube.com/watch?v=W5p8_l09rwU Sva cetiri pogledajte! ODLICNO :D
I dajte jebeni kljuc u pvt..

kako si potpisan na stimu da te dodam?