Prijava

Dodajte me na Steamu, Ludi Chuck, pa d'igramo.

hahaha cace, sto bi te dodali
ne brukaj se <3

Sto ne igrate obicnu dotu, kad je stoput stoput bolja? Bar meni...

Dodali bi me jer su gori od mene :3

čače meni na steamu piše da platim 30 eura za dotu2, jes da nemam ključ al' jel kad dobijem ključ mogu da je skinem besplatno?

Kad dobiješ ključ ide besplatno.

Ok onda, poslao sam meščini preko steama da pošalje ključ, taman pored kantera da imam još neku igru na steamu.

Ima neko invite za dotu2?

sad sam odigrao jednu partiju, dobio sam 41+ expiriense, pobjedili, mada mi je grafika bila usrana, default podesio na najmanje sve, sad kontam da odigram jednu sa pojačanim zajebancija, da vidim kako to izgleda.
Ono što mi je prvo bilo zajebano je da pofatam kako se šta kupuje i da prepoznajem heroje :D

Kad si prije dobio ključ, remac?

nisam dobio ključ, dobio invite, gift, kako već, tako da mi nije trebao ključ. Mjetalna lamica mi poslao na steam

Pa de pošalji i ti meni.

ja ne mogu, nisam dobio nijedan invite ili gift da mogu poslati.

Mjetalna lama je gej, ja sam prvi tražio. Još na četu. Ulizuje se moderatoru. Cc.

Ocekivao sam nesto potpuno drugacije. Nisam se nesto interesovao za novu verziju jer je bila neka prica da je ko wow. U sustini je sve isto samo sto je malo lepse. Kupovinu item-a su pojednostavili zestoko. Glasove su odradili odlicno! Popizdi kad forsiras magiju a nemas mane.

Искрено, први пут када сам играо доту 2, нисам желио да испаднем нубина, па сам узео ликана :Д Чудно ми је било, али колико толико сам навикао док сам туко хона. Хон срање, јесте. Ипак, морам да кажем да ми је дража дота обична, некако је лакше погинути односно убити на овој доти 2. Или се трипујем...
Вријеме када се вов није толико играо и дота није била поопуларна...игра ми се воркрафт3

Joj ownah sad neku sa lycanom. Početnik sam, nubina prava. Nek doda ko oće nikolacevanica na steamu.

Ima neko key? Treba mom ortaku