Reakcije

  1. Gazimudo

    nazivanje nekoliko autora marvom, на 3 дана

    ЛУЛА ОДРЕАГОВАЛА лололооо

  2. Да ли сајт кочи због овога?

  3. Ograničiti na tri reakcije dnevno za moderatore :D

  4. то и ја предложих, много се иживљавају :)) ктитори исто

  5. Kad god upalim vukajliju nadam se da ću vidjeti da na sajtu nema više jebenih Reakcija. Razočaram se svaki put.

  6. Ograničiti na tri reakcije dnevno za moderatore

    Vidim da je dosta vas to predlagalo. Što, koči sajt? Ne mogu drugi da prave od nas?
    Umesto da tražite još vama, bolje da se nama zabrani. Nek' umre komšiji krava iako ja moju nemam. Bad, bad boys...

    http://29.media.tumblr.com/tumblr_lmfo592nsx1qii6tmo1_250.gif

  7. Umesto da tražite još vama, bolje da se nama zabrani

    Najbolje da se nama poveca,a vama zabrani. :)

  8. Nek' umre komšiji krava iako ja moju nemam. Bad, bad boys...

    Da komšiji crkne krava da nam svima prazna štala ? Je l' tako Stićko.

    Zajebavam se . Slažem se sa Kostićem , ko može da pravi neka pravi kol'ko oće i kol'ko može. Mada sam veliki protivnik reakcija , NISU ZA VUKAJLIJU !

  9. Najbolje da se nama poveca

    Da imamo veće od modova. :)

  10. Modovi, bolje napisite neku defku da valja, pustite ove kurce.

  11. Neka ih, neka se izigraju. Pojavilo se nešto novo na sajtu, pa im zanimljivo. :)
    Ni ja više ne pišem defke odkako se ova zaraza pojavila. :)

  12. Ni ja više ne pišem defke odkako se ova zaraza pojavila. :)

    Gledam i ja nešto presušilo, ovo ljudi što pratim đuture napišu jednu u tri dana... a nije ni ja da sam išta produktivniji ruku na srce.

  13. Najbolje da se nama poveca

    Za tebe ne znam ali meni ništa ne mora da se povećava , sve mi je taman.

  14. Vidim da je dosta vas to predlagalo. Što, koči sajt? Ne mogu drugi da prave od nas?
    Umesto da tražite još vama, bolje da se nama zabrani. Nek' umre komšiji krava iako ja moju nemam.

    Dobro bre, Stefane, ubaci nekad i u "zajebavancija mod", nemoj da si uvek tako ozbiljan. Naravno da ne mislim da će zaista nekome nešto biti ukidano i ograničavano, posebno ne modovima. Pa i ja imam mogućnost da neograničeno reagujem, ne bih da mi to iko oduzme :)

    Ali eto, čisto htedoh da sugerišem da se ne dogodi ovo baš svaki put kad postavim reakciju.

    Ali zbog ovoga nećem da se ljutim ;)

  15. Modovi, bolje napisite neku defku da valja, pustite ove kurce.

    što se mene tiče - ja se izigrala. što sam kopala po gifovima - kopala sam. jedino mi ružan ovaj broj mojih reakcija, moraću jednu još na silu da uglavim. :)

    ЛУЛА ОДРЕАГОВАЛА лололооо

    ja odreakcionišem!

  16. Lullaby napravi poster! :D

  17. nikad poster, uvijek defka!

  18. što se mene tiče - ja se izigrala

    Ja se zadovoljio prvi dan. Napravio dvanaest komada, gazda odabrao dve i vise mi nije zanimljivo.

  19. Ti igraj, ti igraj, ti igraj dok postojis
    Ti igraj, ti igraj, ti igraj dok postojis.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.