Reakcije

  1. ima li neko kakav prijedlog za drugi naziv?

    Meni bi kul bilo: FILMIĆI, a zašto ne i KLIPOVI ili, verovatno ono što svako pomisli kad vidi - GIFOVI.

  2. Aman kakvi klipovi, ljudi moji?
    Ko što rekoh na prethodnoj, nek meće gifovi, ko što i jesu i gotovo.

  3. pokretne slike, onda

  4. Мислите и на постерџије, лако су збуњиви, дакле, мрдајући постери. Али излуде ме она празнина поред квадратића за реакције.

  5. pokretne slike, onda

    pokretne slike humorističkog sadržaja za mlade

  6. a i koji god naziv bio - uvijek bi bilo onih koji bi bili protiv.

    Luli je objasnila.

    Imali smo im i takve i slične predloge i možda će se naziv i promeniti, mada nešto sumnjam, jer da je hteo, kaizen bi nas (mislim sve nas - članove na sajtu), pitao za predlog.
    A i da se promeni, opet neko neće biti zadovoljan jer se svetu ne može ugoditi - što bi se reklo.

  7. мрдајући постери

    HAHAHAHAHHAHAHAHAHHA!!! TO!!! KAZANE, MEĆI MRDAJUĆI POSTERI!!!11

  8. Super je ovo, samo bi bilo lepo da se nekako uokviri i da se standardizuje format ...
    Kao ovo npr:
    http://i.imgur.com/5lE59.gif

  9. e, a gifovi ne mogu da se zovu jer imaju i tekst.
    mrdajući posteri FTW!!!!

  10. @sunshine dobar primer! Samo tekst da stavim gore i to je to.

  11. Slike koje zbog umerene brzine smenjivanja teže da budu nešto više.
    sad jebem ga dal bi stalo

  12. Niz frejmova koji čine pokretnu animaciju uz odgovarajuću tekstualnu formu.

  13. Demokratija ljudi. Vi ih zovite kako hoćete ali ja ću ih zvati reakcije ;)

  14. kaizen
    Demokratija ljudi. Vi ih zovite kako hoćete ali ja ću ih zvati reakcije ;)

    Ih što si taki, ič ne valjaš kad ne uvažavaš tuđa mišljenja.
    http://gifs.gifbin.com/122011/1325795244_angry_face.gif

  15. Ma dobar je naziv reakcije, sta mu fali. Samo treba reakcija da bude jedna celina i to je to.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.