Reakcije

  1. Немој да дајеш ауторима испод 1000 да стављају реакције, упропасти ће их...

  2. Reakcije je dobar naziv. Govori o suštini humora te forme, nije korišćen ranije i u velikoj meri je originalan zajedno sa formom. Izdvaja se od sličnih formi po drugim sajtovima, baš zbog akcenta na reakcijama i zbog reči "reakcija", koja je zbog naziva nepisana, a podrazumenava svaki put.

  3. Ih što si taki, ič ne valjaš kad ne uvažavaš tuđa mišljenja.

    Zapravo, Kaizen, kao i ostali modovi, jako voli da vidi šta se drugim autorima mota po glavi.

    http://img.photobucket.com/albums/v619/danhimself/Sideshow/cotld8.gif

  4. Demokratija ljudi. Vi ih zovite kako hoćete ali ja ću ih zvati reakcije ;)

    eto, kako se možemo lijepo dogovoriti, samo kad hoćemo :)

  5. Kroz neko vreme takođe bi se dobro pokazalo uvođenje i četvrte forme. Međutim, odmah bi bilo previše. Ljudi vole novine na kašičicu.

  6. ne, super je fora, temu sam pratila skoro redovno. al naziv "reakcije" mi je totalno nebulozan, da ne kazem nonsens al nemam neku ideju kako bi se zvalo? sto da ne ostane "gifovi pro level"?

  7. Minimalno da ima 30-40 postera i isti broj defki pa da može da stavlja reakcije. Ovako će biti poplava.

  8. nemoj još da ih ujednačuješ po veličini molim te, jer propade ova sosova avangarda:
    http://vukajlija.com/reakcije/5

  9. Gotivno mi je ovo, pokidao sam se odabranima :) elem, zanima me da li se računaju za popularnost i šta će biti sa onom četvrtom, praznom kockicom na profilu?

  10. kosticu ovaj tvoj gif je za ban. los si primjer mladima na sajtu lolol

  11. Sajt koci... I zasto ne mogu da napravim reakciju?
    I da, sajt koci.

  12. Koje njesra. Al kako god budem mogao doprineću tome da počne da preljeva.
    Mogao bi onda svaku temu da komercijalizuješ, recimo onu ''nekom da se pohvalim'', uvedi i statuse na primer.
    Tema je bila super i mislim da ova opcija treba da dobije ime po Mylyci, preko njene grbače ćeš da zgrneš pare sad tako da oduži joj se bar nekako!
    Po meni, suvišno, totalno nepotrebno.

    Vukice21, nećeš moderisati. NIKAD.

  13. Kostiću, bilo bi dobro da u ekstenziju ubaciš i odabrane "reakcije"

    I zasto ne mogu da napravim reakciju?

    Ne može da se pravi baš zbog toga što je velika navala i zato što sajt previše koči.

  14. Pa kul je, moš se čovek lepo nasmeje... Npr. ja sam se pokidao ovome, a tek sam se poginuo kada sam video ko ga je napravio... :D

  15. Ja sam predlago nove nazive, ali gazda ni da čuje, radnički savet doduše oće, ali on ne. I dobro gde je taj komunizam za koji smo se 45e izborili.

  16. A zašto nema stavke "Omiljene reakcije", kao što je sa posterima i definicijama? :)

  17. Vučice, džaba se trpaš --- NEĆEŠ MODERISATI!
    Izmišljaš toplu vodu.

    Nešto mi se čini da će za koji dan da preljeva sa ovim reakcijama.

  18. moderišem sad prijavljene postere i pitam se šta se koji kurac ne mrda slika

  19. A zašto nema stavke "Omiljene reakcije", kao što je sa posterima i definicijama?

    Već sam predložila. :)
    http://vukajlija.com/forum/teme/40100-novo-reakcije?strana=2#post_1863684

  20. Vučice, džaba se trpaš --- NEĆEŠ MODERISATI!

    Vukice21, nećeš moderisati. NIKAD.

    :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.