Prijava

Ipak ima neko mladji na sajtu od mene

Batali košulju sa zmajem, čovek :)

Ja im'o crne farke, belu košulju i crne cipele-patike.

Килт и кломпе

U jebote, ni ne sećam se više šta sam za malu nosio, suze mi naviru kad se setim kako sam bio mlad i poletan, bile valjda neke pantale i ne-sasvim-bela košulja, klasika. Ma nemoj previše da se sekiraš u svakom slučaju, kad budeš gledao snimak za desetak godina bićeš sebi živi piš šta god obukao i kako god isfazonirao mustaće. Kuda vas vode ovih dana?

А и причају ми да је гимназија за пичке.

I u pravu su, ima ih ko muva i prostom metodom verovatnoće sleteće neka i na najgore govno. Znači pamet u glavu, jednom si mlad i biće ti posle krivo ako je prozviždiš u nekoj stručnoj gde piletine nema ni u prolazu, znam. A ionako ti to što "naučiš" neće preterano pomoći, po nekoj mojoj ličnoj statistici procentualno više gimnazijalaca završi faks nego onih iz stručnih škola, najverovatnije zato što znaju da su go kurac ako ga ne završe... mislim go kurac su i ovi drugi samo misle da nisu.

кошуља са змајем

U MOJE VREME TO JE BILO KUL!!!1212

Znači pamet u glavu, jednom si mlad i biće ti posle krivo ako je prozviždiš u nekoj stručnoj gde piletine nema ni u prolazu, znam. A ionako ti to što "naučiš" neće preterano pomoći

Potvrđujem, iz ličnog iskustva.

Ја капирам трол, кад оно, међутим. Најјаче би било да дођеш у кочији ти и твоја пратиља, капираш то је велика и значајна манифестација, ако немаш кочију, ти узјаши дората и то ће бити атракција.

Sandale i bele čarape, ostalo je nebitno. To je upadljivo i obara s nogu.

Plast, cilindar, stap i monokl. Cao, zdravo. Glavna si faca.

Ako imas starijeg brata ili sl. zakljucaj ga u kuci pre mature, ja dok sam setao sa devojcicom od skole do hotela u grupi od 150 ucenika neopisivo sramno je slusati buraza (stariji 6 godina) kako skandira i zajebava te pred svima, uz to upane na pola mature iznese te odnese u kafanu i na povratku kad se ti ne mozes vratiti u hotel on i njegova bagra isamaraju likove na ulazu, pa si ostatak veceri u centru paznje i crvenis se kao nov jugo

п.с. трибал тетоважа је кул

Немој погрешно да ме разумеш, али кул је у свету ствари које нису кул.

I u pravu su, ima ih ko muva i prostom metodom verovatnoće sleteće neka i na najgore govno. Znači pamet u glavu, jednom si mlad i biće ti posle krivo ako je prozviždiš u nekoj stručnoj gde piletine nema ni u prolazu, znam. A ionako ti to što "naučiš" neće preterano pomoći, po nekoj mojoj ličnoj statistici procentualno više gimnazijalaca završi faks nego onih iz stručnih škola, najverovatnije zato što znaju da su go kurac ako ga ne završe... mislim go kurac su i ovi drugi samo misle da nisu.

Немам шта да додам, апсолутно лепо срочено.

Што се тиче облачења, обуци се како ти се облачи, а најбоље да се обучеш онако како се иначе облачиш. Није неки догађај та мала матура, једини догађај који је већи шит од велике матуре. Јебеш одећу, сконцентриши се на вршњакиње, јер многима од њих ће то бити први пут да се напију, ако ме разумеш. На великој матури већ имају искуства и с алкохолом и с осталим гудровинама.

Иначе, ја сам на малој матури први и последњи пут у животу ставио кравату, иначе мрзим везивање омче око врата. Некако, кад год се сетим мале матуре, сећања ми се залепе за једну Драгану коју сам водио на матуру, а која је имала најбољу сису у разреду, коју сам очајнички хтео да обљубим од седмог основне до другог средње. Чини ми се да сам негде писао о тим патњама. Но, небитно.

Немој стручну школу ни случајно , ево ја већ друга година почињем јако да сумњам у своје сексуално опредељење.Има један металац , лепши је од све 3 девојке у школи.Једино ако си баш запео за електротехнику па да га јебеш али гимназија је најбоља опција.А што се тиче гардеробе...бела шуља , неке рандом фармерице и реебок патике.

Иди у џимназијум, има риба у курац.

Радјарде, јес' био на вежбама и предавању из мате прошле недеље? Јеб'ла те тема. :)
Ја мислим да је пуловер на ромбоиде ин овог лета!