Prijava

Џими
п.с. трибал тетоважа је кул

Немој погрешно да ме разумеш, али кул је у свету ствари које нису кул.

џими, да л' си нормалан? :)
немој само да ми кажеш да ниси сконтао колико је трол тема, јебему! а и ако си тај "п.с." у мом посту схватио озбиљно, након излагања да сви треба да се за малу матуру обучемо као ђани ћурчић деведесетих, онда дефинитивно ниси нормалан :педерски смајли:

E, јебига, нисам ишчитао тему, само неке постове. Ал' у сваком случају признајем да сам исп'о глуп.

Нако брате, треба се обући. Ипак је то мала матура. Кад завршим 8 (за 2 године) планирам одјело, оне издужене ципеле од змијске коже, кравату и оно говно што политичари носе, актовку, како већ.
КО ДОДИК ДА БУДЕМ!

Meni nisu hteli ništa da kupuju, kao ''to je mala matura, prerašćeš to odma zašta da bacamo pare'' pa su me naterali da obučem neko odelo od ćaleta dok je bio mlad, a veliko mi mogu dvoica ko ja da stanu u njega.
Malo nešto keva skarabučila nogavice da se ne vuku baš previše, skratila rukave, jedino što nisam imao adekvatne cipele pa su mi onda kupili nove patike, jer kao ''patike ćeš moći i posle da nosiš, zašta da bacamo pare na cipele koje posle nećeš nositi''...i tako, sve u svemu imam traume od te male mature jer čak ni nastavnici se nisu suzdržavali da mi se podsmevaju, a možete mislit šta su mi radili drugi đaci.

i tako, sve u svemu imam traume od te male mature jer čak ni nastavnici se nisu suzdržavali da mi se podsmevaju, a možete mislit šta su mi radili drugi đaci.

ahahahhahaahahhahah kako sam se slatko nasmejao PATIKE FTW

кошуља са змајем

Ahahahah, ulogovao sam se samo da dam plus :D
(I onda se setio da nije def.)

Imam nekoliko predloga (da mgu da vratim vreme, sasvim sigurno bih nesto poput ovoga iskombinovao:

http://www.achtung-blitzkrieg.com/acatalog/SSAllgTunic200.jpg

Evo kako obe varijante izgledaju na coveku.

Daj druge slike, to nisu ljudi.

Crne lakovane cipele na polu špic, tamno (skoro crno) odelo i neka bela šulja od 70€. Nositi sa raskopčanih prva dva dugmeta. Bićeš šmeker, a moći ćeš da nosiš i kada izlaziš negde kasnije. KRAVATA NE!!!

Seljačenje sa tompusima i Sobranie dolazi u obzir:)

Seljačenje sa tompusima i Sobranie dolazi u obzir

Ne znam kad je vama bila mala, ali kod mene su zmaj košulje, tompusi i cipela-patika bile hit. Baš ste seljaci, pustite decu da se oblače kvalitetno.

DECO, ZMAJA NA LEĐA, TOMPUS U RUKE, I U UČIONICU ZA OTO. UDRI DO ZORE, tj do 17:00.

Crna majica, bež pantole i crne cipele. Ne može da omaneš.

Nije važno šta obući, nego kako. Mora sise da izbačiš do brade, guzicu da nadogradiš plastelinom i kajšem da utegneš struk.

Nije važno šta obući, nego kako. Mora sise da izbačiš do brade, guzicu da nadogradiš plastelinom i kajšem da utegneš struk.

Ne zaboravi usta. lololo

Предлози примљени к знању и обрађени. Него, размишљам се, да ли да набавим још који комад накита, поред овог сата што имам. Не бих да чекам осамнаести рођендан за поштену кајлицу, скрпио бих кинту до лета. Бураз каже да зна човека, неког шанера из Прибоја што набавља накит за Кемиша, квалитет.

Seljačenje sa tompusima i Sobranie dolazi u obzir:)

Не пушим. :)
Додуше, већина мог друштва пуши, питање је времена кад ћу и ја почети.

Crna majica

Тај рад, испод кошуље бих је фурао, ако се презнојим, скинем шуљу. Ако се презојим у мајици, скинем се у силеџијку.

Него, размишљам се, да ли да набавим још који комад накита, поред овог сата што имам.

S Kemišarom nema greške. http://vukajlija.com/zlatna-narukvica/543108