Prijava

Ја малу матуру памтим по томе што сам сутрадан ишао на прабабину сахрану. Или 40 дана не сећам се, углавном неки курац на гробљу лоло

Nema nista gore od tih stikli. Blam najveći. Na svu sreću nisam žensko. Nositi štikle, po meni, na maloj maturi je pogubno jer sve skrše noge. Još ti je u mom gradu tradicija da se prošetaju 3 kruga u centru grada i tada se sjati cela opština da bi te gledala.

Jebiga malo mesto, pretežno seljaci pa da se druže ljudi.

Inače meni je matura bila sad u petak. Nosio farmerke, crvenu šulju i neki kao džemper iz fazona samo. Posle mi se vuko po podu u kafani.

Sterijo,el to 3 kruga u Vršcu?
:)

Ja se setila sad, mi se vozili kroz grad onim "Ćirom"vozićem..Bože...hahahaaa, a vozač nam rekao "Deco, je l' volite brzu vožnju?" :D

meni glava za malu maturu bila ista ko sad

Sterijo,el to 3 kruga u Vršcu?

Jok, Aleksinac.

Mene su moji uništili za tu malu maturu, bukvalno su mi razjebali bezbrižno detinjstvo...
Prvo što sam uvek bio povučen i nikad me nije niko gotivio nešto posebno...al do tad me bar niko nije sažaljevao, a od tad su počeli i da me sažaljevaju.
Hvala Bogu pa je fizički nemoguće da doživim više malu maturu.
Keva mi je obukla krem bermude (?!) bio sam jedini koji nije imao fensi lone ili farke. Isto tako neku krem košulju, i sećam se da pre nego što sam krenuo od kuće podigao sam kragnu na košulji u stilu Siniše mog tadašnjeg idola Mihajlovića al sam ubrzo dobio ćušku od keve i rekla mi je da izgleda ciganski kad tako namestim.
E sad, šlag na tortu je bio to što sam umesto patika ili cipela ja nosio jebene sandale, i to one kao što nose one nemačke dede kad dođu u srbiju na ekskurziju
http://www.officeshoes.rs/modeli/Prolece-Leto-2011/80509_blb.jpg
i krem čarape...moram li da napomenem da sam izgledao kao Pustolov???
I ko uz kurac u toku mature mi se pocepa čarapa pa sam šetao krompiriće na nogama po sali.
A naravno nisam imao ni pratilju tako da sam se na ulazu u salu slikao sa drugom iz razdreda (on je inače imao još jadniji socijalni status u školi od mene, al je bar bio mnogo kulje obučen to veče)...au koja agonija od večeri...

ahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

odlicna tema....................

Ја сам био скроз кул.

Hahahaha kakva modna kombinacija Renato, na stilu oblačenja bi ti pozavidela i Mateusova.

i krem čarape...moram li da napomenem da sam izgledao kao Pustolov???
I ko uz kurac u toku mature mi se pocepa čarapa pa sam šetao krompiriće na nogama po sali.

Ahahaha, o jebote, sve prolazi, ali sandale preko čarapa, hahaha.

Da napomenem samo da mi je posle mature bilo prvo ozbiljnije pijanstvo, nismo išli u diskoteke i tako to posle slavlja. Svi otišli u prodavnicu, kupili pića i posedali po nekim klupama. Bilo nas je preko 100... Tu se ubili ko pičke.

Што блам? Имао си баш јебачку комбинацију.
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/21553168.jpg

маст хев фризура су сармице које не мош опрати до видовдана
http://samozazene.com/wp-content/gallery/izbor-frizura-za-maturu_1/frizure-za-matursko-1.jpg

Моја једна другарица је за матуру имала нешто на ту фору, па су је сви спрдали, отишла у веце исплакала се и скинула та срања. лол