Prijava

Пре 3 године, носио сам фармерке, неке ципеле и зелену кошуљу у којој сам пливао, још није била моја него од ујке, мрзело ме да купујем. Било је добро, нисам плакао уопште, био сам срећан што све више постајем човек и што одрастам, али тренутно сад, желим да се вратим у године кад сам био клинац. Некако то је највећа блеја била. Пола њих се смувало а друга половина плакала уз А сад адио. Ја сам ватао рибе, игро масне фоте после, нисам се напио. Зајебавао се са разредним и тако. Сликао сам се са највећим рибама из школе, то ми је била забава тад.

Ми нисмо шетали , него ко клошари стали испред локала који се тада звао Колосеум и на вратима под руку уватили најбоље рибе , ова моја се звала Андреа. Како сам исвршавао у гаће док смо плесали.

ауууууууу

Ја сма иш'о у црним лонама и црној шуљи. Тотално проусташки. Да су пустили Марка, скроз бих се развалио!

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/295854_2440400563280_1028956700_n.jpg

ево мене са мале матуре, скроз десно лоло. ЛОЛЕ ДЕЦХКО отворио си ми очи, нисам знао да сам усташа лоло

Који сељак онај у белом иза, диви фризуру.

Ау, брате, који кичерај.

Спајдермен мајицу!

Aman kace sjetim samo, 9 razred imam metar i šumska jagoda, a živim u gradu gdje ni kinezi nisu otvorili radnju, ne mogu da nađem sebi košulju jer iako imam metar toliko imam i u širinu. Nađem ti ja tako šulju, crna i crvena zmajčina preko leđa k'o da posjedujem harli i nake svjetlo plave farmerke, friz dvojka. K'o jebeno obučeno jaje.

Мени је матура тек за годину дана, али никад није рано почети размишљати. Мислио сам да се обучем скроз у бело. Кошуља, лоне и беле ципеле. И неки бели Долчегабана каиш са позлаћеном копчом. Да буде велика копча. И наочаре за сунце, неке као ове:

http://www.naocareonline.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/Nao__are_za_sunc_4ef2369296267.jpg

http://www.naocareonline.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/Nao__are_za_sunc_4f0b566c3e28f.jpg

Који сељак онај у белом иза, диви фризуру.

покушавам сад да се сетим ко је у питању, ал не вреди, давно беше основна :D

Ja sam obukao crvenu košulju sa motivom zmaja, blede farmerke i crne sandale. I jež frizuru. Ali to je bilo još prošle godine.

На мојој малој матури је у суштини било срање. Падала киша, јебига. Код нас алкохола скоро и да није било, али су зато неки ликови које је болео курац што је матура бацали кромпире и још неку храну по сали. Онда су ударили неки народњаци, сви су ту као нешто играли у 11 пола 12 свак на своју страну. Плакали сви, ја нисам, једва сам чекао да дође ћале да ме покупи и најбоље ми је у суштини било у колима са ћалом јер сам се на матури реално углавном смарао.

Носио сам црну кошуљицу са неким словима ружним, очајне ципела-патике и неке много добре панталоне које сам обуко једном у животу.

matura je sranje, ja sam se spremala ko da se udajem, sve u fulu, ono bilo je to fino sve, al sam se napatila, bolile me noge od štikli, bilo mi neudobno u haljini, bolila me glava od frizure, šminka me nervirala
od male mature je prošlo 11 godina, od velike 7 i sad iz ove perspektive mislim da je najpametniji bio mj jedan drug koji je napravio sprdnju od tog svega, pustio kosu, dao mini val i obuko se ko sejo kalač koji je tad nekad izbacio neki album i na omotu cd-a je bio obučen u bjelo odjelo i crvenu košulju... njega jedinog pamtim, ne pamtim ni sebe pošteno iz tih dana, al njega ću se sjećati i narednih 50 godina :DDD

Ja na svoju malu maturu nisam ni išla i ne kajem se, jer su svi ljudi iz mog tadašnjeg odeljenja, izuzev 3-4 osobe, bili ogromne pičketine, a to su ostali i dan danas (nakon tri godine:). Nikad od njih ljudi. Umesto toga, ja i drugarica kupile žetona za 4000 dindži i celu noć bile na ringišpilu. Plus nam ostalo žetona pa smo išli još par puta od tih maturskih žetona.

meni u junu dvajes godina od male mature...leti vreme.

Ja bila pametna i dala sestri da mi bude stilista:(malo crno aljinče,zlaćane baletanke i neka DejvidDžonsmajkumu torba; parfem "ja ,pa ja").Plus, u školi sam večito bila ružno pače, a sad sam riba :))) pa sam otišla tek da pronjušim šta se dešava.
Najsmešnije mi bilo što me neki nisu prepoznali,gledaju u stilu-ko je ova lutka, a jbt, išla s njima osam godina u školu!I to još neki likonja u koga sam bila zaljubljenaaaa kao klinkica :)))
Al' što je najkulje, svi koji su onda bili normalni i ok ljudi i sad su isti taki, pa idem na te hepeninge samo zbog njih par komaTa.Posebno mi je drago kad ih vidim.

Ja не смем да погледам моје слике с мале матуре. Ем сам био неухрањен, ем сам имао мало дужу косу, а био код фризерке и она ми турила нека уља па ми се цело вече то сливало низ чело. Хорор.

sledeće nedelje već 10 godina velike mature. Umirem polako.