Prijava

ахахахахаахх

Ja počeo da učim, da dodam na engleski i nemački, stigao do mnogo hvala i kad sam video da se ono "mnogo" piše sa devet slova, a izgovara sa tri i po - dignem ruke.

Nash Bridges

Kako se kaže KIFLA na francuskom?

petit baget!!!!

Ja počeo da učim, da dodam na engleski i nemački, stigao do mnogo hvala i kad sam video da se ono "mnogo" piše sa devet slova, a izgovara sa tri i po - dignem ruke.

Беше Мерси беакоуп? Тако нешто?
Мерси бкп.

Кад је стиго до Е реко Е ДО КУРЦА и бацио буквар.

beaoucoup - a izgovoriš b`ku (umesto apostrofa ide nešto šatro kao o ali da se baš ne čuje glas nego samo kao poluglas - nešto kao kad se u hodu malo spotakneš pa ti štucne korak)... dala mi jedna kolezinica udžbenik petog osnovne i prvi i drugi srednje ali za drugi strani jezik - kaže te tri knjige su ti dosta da naučiš jezik... jesu dosta, sad lepo razumem skoro 35% onoga što Francuzi lupetaju, problem je što kad jednom nešto malo naučiš ne možeš prestati da se trudiš da ih razumeš... ali i dalje bi se usrao kad bi u Parizu morao nekog da pitam gde je toalet...

A kako se kaže čvabalo na francuskom?

dalje bi se usrao kad bi u Parizu morao nekog da pitam gde je toalet...

Ја сам то научио, кад сам био у Паризу.

''У с трув л' тоилет?''

ЕДИТ Исто овај апостроф није апостроф, него то као шатро О што кажеш.

LOMLET DI FROMAŽ!
jovičiće bre, kako te ne mrzi čoveče više...

Ja sam negdje pročitao da francuski i italijanski imaju oko 80% zajedničkih riječi, ili bar zajedničkih korijena riječi, samo je malo drugačije pisanje i (mnogo) drugačiji izgovor. Zato tripujem da bi mogao lako naučiti francuski, s obzirom na znanje talijanskog, samo kad bi taj izgovor i pisanje savladao. Ali biće da griješim silno :)), mada ne mora da znači.

učijo sam francuski i u osnovne i srednje škole i na faks...jebeno.

pardon madame, excuse-moi, je suis on retard....

Ja to kontam nešto vako.
Znam španski i portugalski iz serija, a španski i talijanski su slični, a talijanski i francuski su slični, a znam i engleski i onda ne bi trebalo da je problem da prokljuvim to sve zajedno.

Руски је језик будућности.

brate govori srpski da te ceo svet razume!!!! a msm realno, svi jezici su nastali iz srpskog....

Ja da imam vremena, odgledao bih ove klipove. Možda i hoću kad stignem, jednom.
Znam da kažem doviđenja na francuskom. Bonžur :D I dobar dan, Orevuar.

Јовичић
E čuo sam za to i čuo sam da je dobra stvar, al nisam isprobao, jel imaš ti iskustva s tim?

Fantastičan sajt! Na njemu učim italijanski, poljski i esperanto, i ne da im je odličan sistem, nego... :D Samo, moraš i ti da radiš, tj. da ocjenjuješ druge ljude koji uče tvoj maternji, da bi mogao da otključaš dodatne opcije.
Sve u svemu, jedan od top5 sajtova ikad! :D

i dokle si dogurala sa tim jezicima? naročito me za italijanski interesuje