Prijava

beaoucoup

E jebi ga sad da se tako pise!

guglaj ako ne veruješ, još to i nije najgora reč...

E 'vako: Od svih njih, italijanski je najlakši, možda sam stigla do A2 nivoa, tako nešto, al' stvarno nisam dugo učila, jer ih ima toliko, ne možeš da se odlučiš, pa bi se stalno šaltao sa jednog na drugi. Te jezike koji nisu teški za pisanje i izgovor je lako naučiti, al' ko proba ruski i francuski tamo, neće se baš usrećiti, jer ne objašnjavaju izgovor, već odmah kreću sa riječima..

je suis un etudiant de francais

j' aime merde manger

tu est un fils de pute

za šestaju dosta

naročito ova poslednja rečenica je za šestaju :)

Warneru, esperanto je nešto najlakše ikad. Pomisliš čak da si pametan kad skontaš koliko brzo ide. ;D

Meni je učenje Esperanta ekvivalentno katoličkom popu koji proučava Kamasutru... lepo je znati, ali čemu? 83-će sam bio na radnoj akciji (da, da, na omladinskoj randoj akciji) i Esperanto kursevi bili nešto IN u SFRJ - samo sam upamtio onu glupu pesmu sa sto flaša na zidu (nuka kocidente...)

esperanto je, čuo sam tako, dobar jer olakšava učenje drugih jezika, a sam nije težak za naučiti

mada meni se ne bi dalo cimati, barem ne sad

nemam pojma, meni je sa nemačkog bilo turbo lako preći na engleski, a sa osnovom latinskog razumem prilično italijanski - ne govorim, ali razumem šta pričaju... voleo bih da kao čovek negde odem i naučim na pravom kursu neki od normalnijih jezika, međutim, živim pedeset kilometara od nigde...

Ma poljski je bog i batina, kad vam kažem. :)

meni su interesantni Danski i Mađarski, ako neko ima takav link neka šalje...

Pa na livemocha.com možeš oba učiti :)

samo da se rešim dva ispita do kraja aprila i počinjem sa učenjem... hvala Vidro:)

Samo da supisem...

Nauci li francuski, Jovicicu?