Prijava

Ne znam gde da prijavim, pa reko ovde ću.
Primetio sam da kad ocenim definiciju nekog autora to ne ulazi u ukupan zbir glasova za definicije tog autora. Proverio sam kod više autora, jedno desetak...
E sad, da li to ja imam zabranu prema svim autorima, mada čisto sumnjam lolo
Pre će bti da je neki globalni zajeb :)

Шта би на крају? Послије је прочепило, ал' ме занима је л' вама урачунало и оно у међувремену док је застој био?

Шта би на крају? Послије је прочепило, ал' ме занима је л' вама урачунало и оно у међувремену док је застој био?

a kako to mi da znamo?

Go home Vukajlija, you`re drunk.

Kaizene, opet bag, ne piše mi u kolajni "moderator".

Ja već duže vreme ne mogu da ocenim reakcije uopšte, već ocenjeno sve.

a kako to mi da znamo?

Врло лако. Ево рецимо неко напише дефиницију, а управо тад зачепило са свеукупним скором. Добијеш рецимо 20 плусева, а на свеукупном скору ништа. Послије тога прочепи, ти добијеш још рецимо 10 плусева и само тих десет ти урачуна, а оних 20 не. Дакле, може да се примјети :)

ti si luđi od mene :)

Напук'о сам ја одавно, а пукотина у глави се временом драстично проширила :)

Faco, sad tek vidoh pitanje. Nije uračunato, kol'ko sam ja ispratio juče.
Mada, možda je kasnije proradilo neko električno brojilo, to ne znam :)

Postignut dogovor sa Dinkićem da mu dajemo deo pluseva za ekstraprofit :)

Posle 7 dana da prijavim i ja.

Naoštrim se da zaređam ocenjivanje defki i imam problem. Jedna strana skroz ocenjena, tj mogu da vidim ocene iako prvi put vidim te defke, drugu stranu mogu da ocenim normalno, treća ocenjena, i to je taj šablon. Jedna jeste,jedna nije.

E sad pošto ja imam operu 12.14 Build1738, jel do mene il do vas?

deliš s nekim IP ili si već ocenio sa duplog - probaj da resetuješ modem :)

Nisam ušo na duplog možda 7 dana.

Jebemmumater ovo za IP mi nije palo napamet. Al ko da me zajebava, jedna strana ocenjena, druga nije.

Svašta.

Јованча

КАЈЗЕНЕ, НИСАМ ОВО ПОТПИС'О У УСЛОВИМА КОРИШЋЕЊА, ПОНОВИ ЈОШ ЈЕДАРЕД И ТУЖИЋУ ТЕ!!21

Koliko znam nisi ni prihvatao uslove korišćenja.

E vako ja ocenio neke postere 100 posto znam i sada je kao da nisam